Skocz do zawartości
  • 0
Mariella

Error

Pytanie

Witam, dziś Minecraft zawiesił się. Launcher od TeamExtreme. Wpisałam login, pojawiło się nowe okienko, kliknęłam PLAY - naładowało się i pisało "LOADING" lecz po załadowaniu nie wyskoczyło nowe okienko (to z napisem SINGLE PLAYER i MULTIPLAYER) tylko "LOADING" zamieniło się z powrotem na "PLAY" i nie ładowało się dalej, nie mogłam także ponownie wcisnąć "PLAY" bo napis był szary. Miałam kiedyś już ten sam problem, ale po ponownym zainstalowaniu launchera rozwiązał się. Jednak tym razem nie da się u mnie ponownie zainstalować launchera. W przypadku Zyczu wyskakuje błąd za raz po kliknięciu przycisku "instal" - "nie można odnaleźć aplikacji". W przypadku Launchera TeamExtreme wyskakuje to:

10672410_375236062645287_225230790927732

Nie wiem już co mam robić, pisze niby że za mało miejsca na dysku i faktycznie, mam 884kb na C ale D jest cały pusty a wszystko co pobieram, zapisuje mi się na dysku D...

Edytowane przez Mariella

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

No ale to jest Majnkraft i on chce wszystko na C:

Sugeruję przenieść coś na D, tylko coś co nie popsuje się przy przenoszeniu. Polecam filmy, zdjęcia i proste programy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Wycięłam wszystkie pliki z C, przeniosłam na D - część się przeniosła, część nie i została w dysku D. Nic się nie popsuło, system żyje a Minecraft załadował się, nie była wymagana reinstalacja. Dzięki! <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Po prostu czytaj co ci pisze w błędach. Ja tam widzę magiczną formułkę - "Za mało miejsca na dysku".
I to nawet po polsku!

Nie wiem już co mam robić, pisze niby że za mało miejsca na dysku i faktycznie, mam 884kb na C ale D jest cały pusty a wszystko co pobieram, zapisuje mi się na dysku D...

<3 <3 <3

Edit: Zły cytat XD

Edytowane przez radyjko
  • Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta