Skocz do zawartości
DawDawidsonPL

MINECHEF - 1 Edycja - Zasady

Rekomendowane odpowiedzi

AKTUALIZACJA #3

Witaj,
Minechef to rywalizacja, to konkurs, to wrażenia i emocje... Ale to przede wszystkim zabawa!

W Minechefie zasady nie są takie skomplikowane - ok. 10 uczestników(Jeśli będą chętni, to może być więcej) zmierzy się w przeróżnych konkurencjach(każda konkurencja będzie w przyszłości jak najbardziej szczegółowo opisana). Każda konkurencja bedzie składać się zazwyczaj od 1 do 3 zadań, ale może zdarzyc się tak, że potrzebna będzie dogrywka. Uczestnicy w każdym zadaniu będą coś budowali, jednak nie zawsze(ale tu nie będę się rozpisywał, przekonacie się w najbliższym czasie...). Jak dobrze wiemy, w grze jest możliwość robienia screenshotów i ta opcja będzie w wielu zadaniach bardzo przydatna... Niestety, po każdej konkurencji przynajmniej jeden uczestnik będzie musiał pożegnać się z programem... Teraz kilka zasad:
1. Zabronione jest wyzywanie i bluzganie innych uczestników Minechefa.
2. Prace wysyłamy na mojego e-maila, którego podam podczas zawodów. Można też ewentualnie wysłać w prywatnej wiadomości na forum.
3. W każdym zadaniu będą wyznaczane terminy wysyłania prac. Jeśli ktoś wie, że się nie wyrobi, niech napisze powód, a ja na pewno termin wydłużę.
4. Dozwolona jest KAŻDA(naprawdę :) ) wersja Minecrafta, byleby dało się wykonać zadanie.

Póki co, to tyle, resztę dopiszę po zapisach. Mam nadzieję, że wszystko ładnie pójdzie i nie będziemy mieli żadnych problemów :thumbsup: .
Pamiętajcie, że jest to tylko zabawa... Zwycięzca dostanie tytuł pierwszego polskiego MineChefa, kilka punktów reputacji i pewną grę komputerową. Drugie miejsce, czyli przegrany w finale otrzyma kilka punktów reputacji oraz kupon pomocniczy do następnych kilku edycji. Wyróżniona zostanie także najlepsza "praca" całej edycji, czyli coś co mnie oczaruje :) Powodzenia, mam nadzieję, że rywalizacja będzie zacięta i nikt się nie podda.

KTO ZOSTANIE PIERWSZYM POLSKIM MINECHEFEM? Zapisy:

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Edytowane przez DawDawidsonPL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez DawDawidsonPL
      Witajcie,
      Temat ten założyłem z myślą o wszystkich, którzy chcą wyrazić opinię na temat zadań, uczestników lub ich prac.
      Możecie tutaj pisać wszystko, co związane z MineChefem, co można by było w nim poprawić, jak miałyby wyglądać następne edycje, co by można bylo w nim zmienić itp. Tutaj także, możecie dowiadywać się różnych informacji na temat tych zawodów. W tym temacie odbędą się także mini-konkursy(np. na jurora itp.).
      Niestety Minechef został przeniesiony na inne forum. Jeżeli ktoś ma pytania, proszę na e-mail: dawid7999@gmail.com.
    • Przez DawDawidsonPL
      UWAGA! Poniższe zadanie jest tylko dla uczestników pierwszej edycji polskiego MineChefa! Chcesz wziąć udział? Zapisz się! Nie interesuje Cię to zadanie - I tak się zapisz! To zabawa dla każdego(kto posiada Minecraft  :nerd: ) Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

No ale do rzeczy...
      Drodzy uczestnicy pierwszej polskiej edycji MineChef, mam dla was pewne, nieobowiązkowe zadanie... Wiem, że strasznie się nudzicie podczas trwania zapisów i chcielibyście, żeby zawody wreszcie wystartowały. Ja też bym tego chciał, no ale niechciane formalności zawsze muszą wystąpić. Dlatego też wpadłem na pomysł, aby umilić wam czas oczekiwań. Dla tych, co chcą:

W związku z tym, że już dawno po świętach, przydałoby sie dodać nowy temat. Będzie nim zima. Zbudujcie coś, czym już na starcie zapunktujecie u mnie i u innych. Wyjątkowo nie podam żadnych szczegółowych informacji, bo chcę zobaczyc wasze pomysły....Teraz podsumowanie:

TEMAT: Święta Bożonarodzeniowe lub Zima

TRYB GRY: Kreatywny

WYMAGANIA: Żadne, wolna ręka!

WERSJA GRY: Dowolna

Na to zadanie macie mnóstwo czasu, aż do końca zapisów!
      Nagrodą będzie bardzo pomocny do dalszej przygody kupon  :) 

NAJBARDZIEJ BRANY POD UWAGĘ BĘDZIE:

Pomysł i 5 wykonanych zdjęć!

KAŻDE ZDJĘCIE MUSI BYĆ Z INNEJ PERSPEKTYWY/WIDOKU/KĄTA(Jakby ktoś nie wiedział, screena z gry robi się przyciskiem F2  :yum: ) POWODZENIA!

GDZIE PRZESŁAĆ ZDJĘCIA:
      a) Na E-Mail: dawid7999@gmail.com    ,
      Usunąłem opcję z zapodaj, ponieważ nie sprawdza się najlepiej  :((
      b) Wkleić zdjęcie w prywatnej wiadomości.

Aha, i jeszcze jedno - Prosiłbym o obserwowanie wątku. Bylibyście wtedy powiadamiani wtedy, kiedy napiszę w komentarzu ocenę, wystawię prace lub napiszę jakąś ważną uwagę.
    • Przez DawDawidsonPL
      STARTUJĄ ZAPISY DO PIERWSZEJ EDYCJI POLSKIEGO MINECHEFA!

Chciał/a/byś zostać MineChefem? Zapisz się, może to właśnie ty będziesz zwycięzcą!

UWAGA! Zanim się zapiszesz, koniecznie przeczytaj Zasady: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Jeśli chcesz się zapisać, wystarczy, że skopiujesz poniższy tekst i wkleisz go w komentarzu pod tym postem!

"Chciał/a/bym, wziąć udział w pierwszej edycji polskiego MineChefa! Przeczytałem/am zasady i będę ich przestrzegał/a. Wiem, że MineChef to zabawa i sporo czasu przed Minecraftem, jednak będę walczył/a do końca i nigdy przenigdy się nie poddam!"

Oprócz tego napiszcie w komentarzu:
      1. Od kiedy grasz w Minecrafta(nie martw się, jeśli dopiero zaczynasz, bo każdy będzie miał równe szanse!)
      2. Czym dla Ciebie jest udział w tych zawodach? (tylko zabawą, szansą itp.)

Zapisy potrwają mniej więcej do zebrania 10 chętnych osób/robotów/potworów lub wróżek.
      Każdy, kto się zapisze, dostanie ode mnie prywatną wiadomość(oczywiście po zapisach), w której poprzez odpowiedzenie na jakieś proste pytanie typu Lubisz placki? potwierdzi swój udział w MineChefie. Powodzenia i dobrej zabawy!

PS. Zabawa prowadzona jest także na forum Craftsite, jednak wystarczy, że zapiszecie się tutaj.