Skocz do zawartości
Per_Butelka

Plisss pomóżcie :'(

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze skinem. Wszystko jest ok działa na singlu, na multiplayer też ale po przeteleportowaniu np. do lobby 2, do jakiejś minigierki skin mi znika. Inni gracze widzą mój skin ale ja go nie widzę i to mnie denerwuje. :'( Pliss pomóżcie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Usiądź w kwiecie lotosu i zacznij medytować. A tak na serio to nie da się nic z tym zrobić. Napisz do mojangu żeby to naprawili. Gwarantuje że na 100% nic z tym nie zrobią/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja uważam, że gdyby za raz po wejściu na serwer nie było widać skina, mogłoby to wiązać się z problemem z połączeniem sieciowym, co za tym idzie - nie wczytaniem się skina. Ale jeśli piszesz, że problem pojawia się akurat w minigierkach to powyższa opcja odpada... Mysterious. Myślę, że nic z tym nie zrobisz, choć wiem, że widok łapki zwykłego Steve denerwuje. Najważniejsze, że inni widzą Twój skin. ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawdź, czy serwery skinów są aktualnie online. Można to zrobić na stronie

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Przy okazji, jeśli jesteś na wersji poniżej 1.8 (przed wyjściem 1.7.10 na wersji poniżej 1.7.9 nie działał skin) zaktualizuj grę do najnowszej wersji.

//edit ooops, niezły odkop tu zrobiliście. Problem pewnie już rozwiązany, ale innym się może przydać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.