Skocz do zawartości
tracer2012

Grafika YouTube

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!!! Szukam człowieka, który stworzy grafikę i ikonę mojego kanału YouTube. Sam próbowałem coś tam zrobić ale wyszło jak wyszło :C

Oczywiście chciałbym, aby w grafice znalazła nie moja nazwa, jakiś tam creeper walczący ze steve'em i jakieś ładne tło... A w ikonie moja nazwa i jakieś równie ładne tło. Więcej wymagań nie mam.

Link do kanału:

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Tracer2012

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez KiK
      Witajcie, poniżej zamieszczam link do minecrafowych świątecznych życzeń dla was   Pozdrawiamy

• Przez matixrd
      Hej,

Wracam na YouTube, chcę tworzyć rózne cut scenki oraz nagrywać m.in. minecrafta, fortnite itp.

To moja pierwsza produkcja ocenicie?

• Przez XardesPL
      Witam wszystkich chciałbym się przywitać na tym forum i oczywiście chciałbym ogłosić mały konkurs osoby które mi dadzą subskrypcję, wybiorę z tych osób, 4 osoby z którymi nagram odcinek  
      Link do kanału : 

Pozdrawiam
      niedługo będe nagrywał minecraft
    • Przez R-ACE
      Wstawiajcie swoje filmiki i wspólnie dzielmy się spostrzeżeniami i poradami
    • Przez PanWasidlo
      Witajcie, wymyśliłem ostatnio serię z minecrafta na yt pod nazwą "Powrót to przeszłości" w serii tej mam zamiar zwiedzić wszystkie wersję minecrafta od pierwszej alphy po najnowsze wersje. I teraz pytanie do was czy ktokolwiek z was chciałby oglądać taką serię? Dopiero zaczynam z Youtubem, próbowałem wcześniej ale nigdy nie udało się wybić. Ale uznałem, że czemu by spróbować raz jeszcze? Jeśli ten post narusza zasady regulaminu nie mam nic przeciwko usunięciu go. Jeśli kogokolwiek interesowała by ta seria zapraszam na mój świeżo założony kanał na yt: