Skocz do zawartości
tutorial

[Tutorials by tutorial] Kupno gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli poradnik Ci się podoba, daj "+" pod postem. Ten jakże miły gest daje mi do zrozumienia, że nie piszę na darmo. Dziękuję.

Witam. Myślę, że ten poradnik pasuje jak ulał do obecnej niepewnej sytuacji z kontami pochodzącymi z takich miejsc jak allegro, ebay itp. Można tam kupić konta za 45zł. Ale nie wiadomo, jak to się dalej potoczy. Jeśli chcesz mieć 100% pewność, że Twoje konto nie zostanie skasowene, zapraszam do lektury smile.gif

Ingrediencje, czyli co na będzie potrzebne.

1. Konto bankowe (ew. Konto rodzica, wtedy również jego zgoda na założenie konta PayPal na jego nazwisko)

2. 85zł na tym koncie (zależne od kursu Euro).

Okej, możemy zaczynać smile.gif

1. Zakładanie konta na minecraft.net

Wchodzimy na stronkę

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

.

Reszta działań dotyczących tego punktu opisana jest w spoilerze poniżej w formie dwóch obrazków.

1.jpg

2.jpg

2. Zakładanie konta na paypal.com

Wchodzimy na stronkę

i wybieramy załóż konto:

3.jpg

Wybieramy konto osobiste:

4.jpg

I uzupełniamy poniższy formularz:

5.jpg

3. Weryfikacja konta paypal

Mamy już konto, jednakże aby wysyłać na nie oszczędności, należy je zweryfikować. W przeciwnym wypadku pieniądze nie dotrą na konto. Wchodzimy jak na obrazku poniżej:

6.jpg

Następnie wybieramy przycisk potwierdź:

7.jpg

Teraz wchodzimy na naszą skrzynkę mailową i wchodzimy na link aktywacyjny dostarczony w mailu. Weryfikacja zakończona.

4. Zasilenie konta PayPal kwotą 65zł.

W zakładce Moje Konto wchodzimy w Dodaj środki, a następnie Doładuj konto (błyskawicznie):

8.jpg

Teraz, w zależności od tego, jaki mamy bank, postępujemy w określony sposób. Od tego miejsca powinniście sobie poradzić aż do momentu zasilenia konta.

5. Kupienie gry.

Wchodzimy z powrotem na stroknę

. Musimy być wylogowani. Na stronie głównej, klikamy wielki przycisk:

9.jpg

Wybieramy opcję płatności PayPal. Od tego miejsca proces jest już banalnie prosty.

GRATULACJĘ!!!

Masz legalne, opłacone i pełne konto Minecraft.

Z mojej strony to wszystko. Teraz świat Minecrafta stoi przed tobą otworem. Powodzenia!

pozdrawiam,

Tutorial

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Notch już dodał do strony możliwość kupowania poprzez inne portale niż paypal - także te z polski, więc ułatwia to o wiele sprawę i zakładanie konta na paypalu nie jest konieczne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kondzio, na minecraft.net kupuje się pełną wersję gry ( Beta lub Alpha ) i oczywiście konto. Udostępnia to granie na serverach online.

Pozdrawiam,

Papajos

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra to może się przydać ale co z faktem, znajdę sobie ładny skin pod czyimś nickiem z kontem premium i z mojego kompa będę mógł wchodzić jego postacią na serwery z premium !??

Da się przed tym jakoś bronić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poradnik całkowicie nieaktualny ze względu na zmiany na Minecraft.net, archiwizuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został przeniesiony do archiwum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.