Skocz do zawartości
Rabus

Co byście zmienili na Minecraft.pl?

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłbyś dodać dział "Poszukuję". Tam by zgłaszały się osoby, które potrzebują jakiegoś grafika do forum/kanału YT itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moje prpopzycje:

1.Zmiana szaty graficzne na minecraft.pl.

2.Zaktualizowanie treści zakładek:

-"PORADNIKI"

-"MULTIMEDIA"

-"DODATKI"

-"DOWNLOAD"

3.Utworzenie publicznego serwera Minecraft'a Alpha/Beta.

4.Założenie sklepu z Minecraft'owymi gadżetami z "Jinx" czy "ThinkGeek", by osoby nie mające kart debetowych, czy innych "PajPali" mogły sobie coś kupić (z zaufanego źródła :P  ).

5.Nowe serie, np. "Epickie budowle" czy "Minecraft papercraft".

Mam nadzieję, że na coś się to przyda.

Pozdrawiam,

trojan007!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moje prpopzycje:

1.Zmiana szaty graficzne na minecraft.pl.

2.Zaktualizowanie treści zakładek:

-"PORADNIKI"

-"MULTIMEDIA"

-"DODATKI"

-"DOWNLOAD"

3.Utworzenie publicznego serwera Minecraft'a Alpha/Beta.

4.Założenie sklepu z Minecraft'owymi gadżetami z "Jinx" czy "ThinkGeek", by osoby nie mające kart debetowych, czy innych "PajPali" mogły sobie coś kupić (z zaufanego źródła :P  ).

5.Nowe serie, np. "Epickie budowle" czy "Minecraft papercraft".

Mam nadzieję, że na coś się to przyda.

Pozdrawiam,trojan007!

1. / 2.

W trakcie realizacji
4. To duży koszt, mało opłacalny przede wszystkim - jedna koszulka 50zł + wysyłka z usa.. mieliśmy kiedyś partnerstwo z level77 które na nasze szczęście już się zakończyło.
3. O, i to jest fajny pomysł, dzięki! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

32. Można polubić własne posty.

33. Nie można cofnąć "polubienia".

34. Nie ma powiadomień, gdy ktoś polubi nasz post.

35. Na shoutboxie jest napisane, że aktywność użytkowników dotyczy ostatnich 90 minut, zaś tak naprawdę działa na 5 minut.

36. Czasami przy zalogowaniu wyskakuje błąd, że nie ma się permisji aby oglądać daną stronę i trzeba na nowo wchodzić na stronę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Redaktorzy na

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

. Mam na myśli, jakieś konkursy na fejsie, częste posty (które piszą ludzie, a nie bot dający link do newsa...), ciekawe screeny związane z Minecraftem.. D: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może za konkursy zamiast nagród rzeczowych powiedzmy 1 tydzień serwera na 5 slotów? Wywiady z członkami ekip (wiem że jest ale martwe) Kiedy byłem w konkurencyjnej sieci budowaliśmy telewizje sieciową, normalnie na serwerze. Studio, fraps i lecisz. Nie doszło do skutku finalnie ale pomysł sam w sobie dobry o ile realizacja by sprawnie poszła. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3. Działy typu download, dodatki, multimedia, poradniki zaktualizować - najlepiej jakąś ekipę znaleźć od tego bo hańba.

Proste, przejrzyste poradniki dotyczące sprawnego konfigurowania plugin'ów oraz w przyszłości (lepsze komputery) podstawowe obsługiwanie voxela(KOCHAM TO),

Pluginy mogę zacząć na dzień dzisiejszy, myślę ze 1-2 na tydzień normalnie bym się wyrobił (mało czasu mam bo maturka goni), Nie pamiętam aby gracze jakoś mnie wyzywali za źle ustawione pluginy. Co do voxela moje komputery nie ogarną tego i brak czasu D:

26. Znalezienie ew. ekip które chciałyby poprowadzić swój serwer tutaj, ale nie takich od zera, tylko z pomysłem (z wiekiem także - nie 12-15 lat... wybaczcie dzieciaki ale wiem jak raczej by to wyglądało).

Zawsze z chęcią ale po maturze dopiero :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja proponuję dodać opcję "oznacz nieprzeczytane wiadomości jako przeczytane."

Opcja bardzo przydatna. Jeżeli jest już to porszę o oświecenie gdzie jest bo nie widzę jej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O jakie wiadomości ci chodzi? Posty, czy wiadomości z komunikatora?

Poza tym i jedne i drugie mają taką opcję. Jeśli chodzi o te pierwsze, to oznaczanie jako przeczytane można robić dla całych działów naciskając na głową Steve'a, natomiast w drugim przypadku w widoku listy wiadomości można je zaznaczyć checkboxami i z listy rozwijanej na dole strony wybrać akcję "oznacz jako przeczytane".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Usunięcie z prawej belki "Ostatnio aktywne tematy", zmienić to na "Ostatnie posty" (aktualnie to jest, ale za nisko).
Ciemniejszy styl forum byłby dużo ładniejszy, ewentualnie zmniejszenie szerokości obecnego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta