[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
  • Similar Content

• Osiedle Pana Nuk0ra
      By Nuk0r
      [b]Założyciel:[/b] Nuk0r [size=2](Jeżeli ktoś ma wolny czas do pomocy przy osiedlu chętnie przyjmę propozycję współpracy. Wszelkie oferty>> PW NA FORUM )[/size]
      [b]Nazwa:[/b] Modern Is Fun/ Osiedle Pana Nuk0ra
      [b]Lokalizacja:[/b] Dokładnej lokalizacji nie ma gdyż nie latałem zbytnio po mapie. Napewno gdzieś znajdzie się przyjemny skrawek terenu. Planuję zrobić to w biomie (F3) Plains lub Jungle
      [b]Przewodni styl architektoniczny:[/b] modernistyczny, przeważnie z wełny (biała rlz) ale jeżeli ktoś zbuduje ładny domek z drewna modernistyczny to chętnie przydziele mu działkę
      [b]Rozmiar osiedla:[/b] Do 20 chatek. Gdyby jednak nasz serwer posiadał utalentowanych architektów powiększę osiedle
      [b]Rozmiar działek:[/b] Prawdopodobnie 20x20. Oczywiście w ostatnim filmiku Keralis zrobił domek o wymiarach 6x6 więc jeżeli ktoś chciałby spróbować szczęścia w tak małych domkach to działkę się zrobi. O, jedna ważna rzecz- działki będą darmowe, ale żeby je dostać, trzeba mi [b]udowodnić swój talent budowlany w krótkim teście. [/b]Jeżeli będziecie chcieli, piszecie do mnie na serwerze, potem tylko ja tepam Was na wolną działke na osiedle, Wy budujecie z własnych materiałów. Jeżeli dom będzie ładny dostajecie działkę[size=2](możecie zachować zbudowany dom lub zniszczyć go i budować inny )[/size]
      [b]Plany rozwoju osiedla:[/b] Na początek zbudowałbym mały placyk z tabliczkami i różnymi info. Potem po powstaniu koło 5 domków chyba rozbuduję plac do postaci Ratusza. Ulice prawdopodobnie będą szerokie na 3 kratki zbudowane z clearstone'owych półpłytek, co jakiś czas postawie glowstona Gdy już będzie około 15 domków to prawdopodobnie zbuduję budynek użytku publicznego (oczywiście tylko dla mieszkańców) Na koniec zbuduję ogrody i jakiś park. Ewentualnie mógłbym odgrodzić osiedle od świata żelaznymi kratami tak jak na niektórych luksusowych osiedlach w prawdziwym życiu >
      [b]Powód składania podania:[/b] Cóż, chciałbym żeby nasz serwer posiadał sprawnie zarządzane, schludne, [size=2](elitarne)[/size] osiedle na którym nie budujemy tylko z drewna, no proszę D: . Na starej mapie praktycznie wszystkie domki były zbudowane z : desek, drewna, cobbla troche, glowstone, szkla etc. Nie są to zbyt bogate materiały, czyż nie?

Pozdrawiam i mam nadzieję na zaakceptowanie projektu.
      [i]Nuk0r[/i]