Sign in to follow this  
Followers 0

minecraft z modami

1 post in this topic

Siemka chciałęm z kumplem zagrac na modach. Zgrał mody i mamy wszystko tak samo (mody i minecraft.jar).

Chcem udostępnić sieć lokalną przez hamachi tylko ze jak on wchodzi to pisze ze nie może sie połączyć z serwerem.

Niechce robić serwer tylko jednorazowo udostępnić. Można tak ? bo zeby zrobić serwer to długo trzeba zrobić.

Ja ani kumpel nie mamy premium. Proszę o pomoc

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

• Similar Content

• Pomocy nie moge odpalić mc od 1.7.10 do 1.9
      By KamilosPL2015
      gdy włączam minecraft np. 1.7.10 to wyskakuje mi taki błąd

LoadLiblary failed with error 193: %1 nie jest prawidłową aplikacją systemu win32 
      a mam 64bit system
    • Działają mi tylko wersje do 1.5.2.
      By Szycha47
      Witam, ostatnio zakupiłem minecraft premium. Po pomyślnym zainstalowaniu launchera, oraz zalogowaniu się. Pobrałem wersję 1.9. I zacząłem tworzyć świat. Nie udało się i wywaliło mnie do launchera z crash reportem. Trochę kombinowałem, i okazało się że wersja 1.5.2. działa bez zarzutów. Mam najnowszą wersję javy, aktualizowałem sterowniki graficzne i re-instalowałem mc i jave. Proszę o pomoc, żeby nie okazało się że 80 zł poszło w błoto. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
    • permissinsex
      By POSEJDONpl
      potrzebuje pomocy w konfiguracji permissinsex wynagrodzenie vip,svip,vip+,technik lub mod na moim servie
    • Problem z nie działającym Minecraftem
      By Libertas
      Witam. Mam pewien problem dotyczący Minecrafta. Mianowicie, gdy go uruchamiam gra się crashuje i pojawiają się pliki tekstowe err_pid. Tak jest na każdym launcherze. Ustawienie wykorzystywanej pamięci na najmniejszą (w launcherze by zyczu) też nic nie daje. Moja specifikacja: Win Vista 32 bity, 2047 mb (2 gb) ramu, karta ASUS EAH2400PRO MAGIC 256MB, procek Intel Pentinum dual core 1,80 gh
    • GTA IV proszę o pomoc błąd GTA IV fatal error out of memory
      By Guest Kickut2001x
      Witam jestem nowy na forum wiec przepraszam ze tu pisze ale nwm jak stworzyc nowy temat ale mniejsza z tym ...
      Mam ten sam problem co kolega wiec wywala mnie na dziendobry jak jestem w aucie
      Prosze o szybka pomoc moge wyslac zdj tego bledu.
      Dane mojego komputera to :
      System win7
      Procesor dualcore intel pentium d930, 3000 MHz (15 x 200)
      Karta video dokupiona giforce 210 ( 1GB)
      Jesli jeszze cos to prosze pisac z gory wielki dzieki i prosze o szybka odpowiedz