Skocz do zawartości
Woozie

Anime i Manga - kącik otaku.

Rekomendowane odpowiedzi

Świeeeetnie! Nie mogłem się tego doczekać. Skończyłem Fairy Tail jakiś miesiąc temu. Widzę, że będzie trochę... Smoków. Więcej niż wcześniej. ._.

No i kreska też się trochę zmieniła. Na lepsze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro można tu narzekać na animce to sobie ponarzekam :P

Ogólnie uwielbiam dobra kreskę... Trochę akcji... Jakiś wątek miłosny, albo nawet dwa... Szczypta humoru... Anime na dłużej... Ale Naruto... chyba nie ma innego anime, które tak bardzo by mnie irytowało... Próbowałam się zmusić, żeby chociaż skończyć pierwszą serię... Ale cóż... Poległam TT^TT Te anime zdecydowanie nie jest dla mnie i nie bardzo wiem, co ludziki w nim widzą...

Kolejnym bardzo popularnym anime, które nie przypadło mi do gustu jest Death Note. Pomysł na fabułę bardzo dobry... Kreska... Też niczego sobie... A jednak czegoś tu brakuje... Coś sprawia, że po 6 odcinkach mam kompletnie dość i nawet nie jestem w stanie jasno określić dlaczego...

Dość już narzekania na anime. Czas ponarzekać na... ludzi :D

Was tez tak niesamowicie irytuje kiedy ktoś mówi: 'anime to chińska bajeczka dla dzieci...' Niektórzy zachowują się, jakby byli znawcami anime, bo widzieli kilka odcinków Pokemonów... Nic tylko by obrażali wszystkich dookoła... Najgorsze, że takich ludzi jest coraz więcej!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Większość tego typu komentarzy to trolle. Bardziej mnie denerwują otaku którzy sami siebie nazywają mangozjebami, używają stwierdzenia chińskie bajki oraz wszędzie piszą "anime to moje życie" psując tym ogólną opinię fandomu otaku.

Swoją drogą ostatnio mam bekę z psychokatoli na blogach gdzie piszą że w każdym anime jest przemoc (No tak w takiej AnoHanie to krew leje się strumieniami xD) oraz że wszędzie są oznaki satanizmu, new age i innych cudów niewidów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.