Skocz do zawartości
KubalekPL

Dota 2 vs League of Legends

Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, HayQ said:

Haha temat bezsensu. Dwie osobne gry, dwa inne silniki graficzne, lekko podobny cel gry i to wszystko. Sam preferuje pogac i w to i w to, troche odmiany zawsze spoko. Pytanie tak głupie prawie jak porównywanie LoLa i Csa jedyna roznica to w Twoim porównaniu jest upodobniony cel rozgrywki.

To nie jest tylko cel rozgrywki, a sama mechanika gry. Obie gry należą do tego samego gatunku, posiadają dużo wspólnych elementów, więc dla mnie to daleko do porównywania LoLa do CSa, bo tutaj raczej bardziej pasuje porównanie jak Battlefield do Call of Duty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 minut temu, nicku1 napisał:

To nie jest tylko cel rozgrywki, a sama mechanika gry. Obie gry należą do tego samego gatunku, posiadają dużo wspólnych elementów, więc dla mnie to daleko do porównywania LoLa do CSa, bo tutaj raczej bardziej pasuje porównanie jak Battlefield do Call of Duty.

Tak czy tak głupotą jest porównywanie tego. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dyskusja jak dyskusja, grałem w obie gry i szczerze wolę jakoś League of Legends od Doty. Skoro gry są różne to czemu mamy ich nie porównywać? Celem tematu jest wyłapanie różnic, aby wyrobić sobie zdanie o obu grach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dota 2 ma inną mechanikę, według mnie jest trochę trudniejsza. Podoba mi się to, że już na wstępie mamy dostępne wszystkie postacie. 
Osobiście gram w inną Mobę, nie mniej jednak z tych dwóch bardziej preferuje Dotę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie porównywanie tego jest głupie ze względu na to, że jak widać wcześniej znajdzie się pełno osób piszących "LoL i tyle " z tego powodu czasami dyskusje na takie tematy są średnie. Osoby piszące, że to lepsze nie podając argumentów. Może w końcu zrozumiesz o czym pisze. Dyskusja ma sens, gdy obydwie strony przedstawiają racjonalne argumenty. Dlatego taki temat jest kontrowersyjny. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Takie zjawisko jest nieuniknione, jednak jest to forum dyskusyjne, a użytkownicy wyrabiają sobie opinię z tych lepszych komentarzy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Preferuje LoLa ze względu na znajomych, samotnie w Dote 2... nie chciało by mi się :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

lol król gier.

poważnie, dota ma według mnie bardzo nieintuicyjną mechanikę gry, jak np fakt że postać musi się obrócić przed ruchem w danym kierunku (co nawet w strzelankach nie ma miejsca [obracamy się tak szybko ile mysz ma dpi a nie czekamy na pozwolenie gry] ), do tego ogromne manacosty i cc trwające w nieskończoność. podziękuje, wolę bardziej zabawną i dynamiczną rozgrywkę w lolu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.