[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
  • Similar Content

• Paczka działa na singlu, ale na multi laguje
      By Ichigo1221
      Witam.
      Kolega, który zakłada serwer na modach, prosił mnie o testowanie jego paczki modów.
      Dopóki gram na świecie singleplayer, gra chodzi płynnie, nawet, gdy przez połączenie lokalne, mój komputer utrzymuje tam 3-4 osoby.
      Jednak w momencie, gdy wejdę na serwer stojący na tej paczce, 20 minut zajmuje mi odlagowanie się na tyle, żeby wpisać jakąkolwiek komendę na czacie bez kilkukrotnego "braku odpowiedzi" za strony minecrafta.
      Ramu nie mam przypisane zbyt dużo i nie mogę tego zmienić, bo każda ingerencja w to, momentalnie powoduje wywalanie gry, ale, skoro mój komputer potrafi sam generować świat i zapewniać płynną grę kilku osobom, to czemu nie daje rady z grą na serwerze? Byłbym wdzięczny za pomoc.
      Ps. Inni gracze nie mają na serwerze większych problemów z płynnością.
    • Ekipa Na serwer
      By Kaiserrr
      Postanowiłem założyc serwer 1.7.X gildie i potrzebna mi jest  dobra ekipa  ważne, żeby miedzy nami panowała fajna atmosfera.Nie chce żadnych spinek

Opiekun:Odpowiedzialny za wszystkich, może usuwać dane osoby ze stanowisk i przyjmować nowe.Musi koordynować pracę innych osób i opiekować się serwerem.(Min. 15 lat)

Technik:Ogarnie serwer od sprawy technicznej ;D.

Moderator: Tutaj nie wymagam zbyt dużo. Ma być czujny aby w razie większego kłopotu poinformować opiekuna o sprawie oraz zajmować rzeczami, które będą działy się na serwerze

Admin: Ogarnia pluginy, ma dużo fajnych pomysłów do wprowadzenia na serwer, rzetelny i kompetentny

Youtuber: Minimum 100 subów będzie się on także zajmował reklamą serwera.

Przede wszystkim przyjmę także osoby które będą chciały wesprzeć finansowo serwer.

Oferuję: Rangi, kulturę oraz poświęcenie włożone w serwer w miarę moich możliwości.

Oto wzór podania:

O jakie stanowisko się ubiegasz:
      Twój wiek:
      Doświadczenie:
      Parę słów o sobie:
      Nick w grze:
      Kontakt steam/mail:
      Dlaczego ty:
    • Poszukuję Budowniczych / Adminów
      By kacper_o
      Poszukuję budowniczych / administratorów do budowy projektu mapy pod serwer
      Wymagania:
      Umiejętność budowy wieloma stylami
      Znajomość / możliwości szybkiej nauki obsługi pluginów
      Pomysły, które będzie można wcielić do serwera
      Proszę o zgłaszanie się podając adres email pod tym postem, lub od razu kontaktować się ze mną poprzez drogę mailową: plmcpl25@gmail.com

• Darmowy hosting serwerów minecraft BEZ REKLAM
      By sztokula
      Witam.
      Mini poradniczek jak utworzyć darmowy serwer 24/7 w minecrafcie całkowicie za darmo.

Wchodzimy na ten link : 
      http://sh.st/R6nG5  po kliknięciu przechodzimy na stronę z obrazka na filmie, klikamy link UTWÓRZ SERWER.
      Przechodzimy na stronę z darmowym hostingiem do minecrafta.
      Wybieramy opcje FREEMAN, wybieramy lokalizacje, nazwę hostingu, silnik, klikamy order.
      Następnie wypełniamy wszystkie pola.
      Gotowe.
      BRAK UKRYTYCH HACZYKÓW, CAŁKOWICIE ZA DARMO !
    • Szukam paru osób do gry
      By Wojtek
      Tak jak w tytule , mam serwer spingot hamachi , chce zagrać , mam mape którą już od jakiegoś czasu buduje z kolegą , szukam osób ogarniętych i wesołych  Rozmowy na skype bardzo chętnie