Sign in to follow this  
Followers 0

Pilnie poszukuje admina na serwer!

3 posts in this topic

Witam pilnie poszukuję admina do budowy serwera minecraft. Serwer na start 20 slotów potem możliwe że kupię VPS'a.

Wymagania:

Umiejętność pracy w grupie.

Wiek minimum 15lat najlepiej 17-18.

znajomość pluginów nawet niewielu chociaż podstawowych.

Umiejętność budowania.

Pomysł na rodzaj serwera.

Czy jak by były drobne składki dokładałbyś się.

Co mogę zaoferować:

Ze serwer nie padnie mam kasę na około rok na pewno

Serwer będzie opłacany co miesiąc

Gm na serwerze

Rangę Admin

W przyszłości drobny zysk

Co już mam:

Posiadam serwer ts3 512 slotów 24/7 (nie place za niego)

W każdej chwili mogę mieć stronę WWW napisaną w html i php

Posiadam znajomości z trzema informatykami którzy zawsze mi pomogą jak coś potrzebuje

Wykupiony serwer  MC 20 slotów do budowy

Wiele pluginów ze starych serwerów wystarczy z aktualizować

Coś o mnie:

Mam na imię kamil mam 17 lat. W MC gram od wersji beta od początku. Znajomość html i wielu pluginów

Kontakt:

Ts3 nick lolo ip:91.205.75.58

Zazwyczaj siedzę na dyżurce lub na kanale lolo proszę wchodzić i pytać o serwer.

e-mail: kamil.p610@wp.pl

Proszę o jak najszybszy kontakt.

This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Similar Content

• Chcesz Zostać Adminem Albo Modem
      By DobraLuna
      Hej Z Tej Strony Luna I Szukam Ekipy Administracyjnej Na Mój Serwer . Tabele O Rangach Na Serwerze Macie Poniżej

Head Admin - 14+ || Ogarnięty W Różnych Tematykach || Mikrofon || Ok 0.5 Godziny Dziennie Na Serwerze
      Admin - 13/14+ || Ogarnięty W Tematyce Serwera || Mikrofon || Ok 0.5 Godziny Dziennie Na Serwerze
      Moderator - 14 || Ogarnięty W Tematyce Serwera || Mikrofon || Ok 1 Godziny Na Serwerze
      Budowniczy - 13+ || Kreatywny || Zna Tematykę Serwera || Ok 1 Godziny Na Serwerz
      W Wyjątkowych Sytuacjach Wszystko Może Zostać Zmienione
      Serdzecznie Zapraszam Do Pisania Wiadomości Pod Tematem "Czy Mogę Być Np: Adminem ?" Na Takie Wiadomości Będe Odpowiadać
    • projectavalon
      By RoNiN
      To jest projekt w którym robimy wszystko co związane z mc o to pokaz że wszystko xD
      Przykład 
      Strona: http://zelazne-wzgorza.esy.es/
      YT: https://www.youtube.com/watch?v=b4f6iShi81M
    • Problem z sercami
      By Koks42
      Siemka wszystkim 
      Mój problem polega na tym że kiedy coś zrani gracza,admina itp. pokazuje się miliardy serduszek nie widać połowy ekranu przez nie co zrobić aby się nie pojawiały 

[Problem polega na tym że to serwer pvp]
    • Szukam ekipy, a zarazem budowniczych do RPG.
      By Serp
      Otóż chce stworzyć serwer do minecrafta (survival, taki trochę RPG) i potrzebuje budowniczych którzy mi pomogą zrobić dobrą mapę i jednocześnie pomogą ciągnąć ten serwer. Nie raz już taki serwer prowadziłem, ale głównie musiałem je zamknąć bo ekipa to zajawkowicze. Dlatego szukam osób wytrwałych i angażujących się. Nie potrzebny mi admin na parę dni. Więcej info na skype; bigos642.
    • Problem ze znalezieniem plików serwerowych do wersji beta 1.6.4 i 1.7.3
      By Triangle Head
      Witam , tak jak w temacie mam problem ze znalezieniem plików serwerowych do wersji beta 1.6.4 oraz beta 1.7.3. Jeśli ktoś takowe posiada albo ma linka do tych plików serwerowych to prosił bym o podesłanie .