Skocz do zawartości
Gość Ewelina_70

Program(y) do tworzenia minecraft'owych animacji

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! W tym temacie chciałam zapytać o robienie minecraft'owych animacji. Chodzi mi o to, że chcę się nauczyć jak je robić czyli będziecie tu wstawiać odpowiedzi jak z takich programów korzystać krok po kroku. Czy znacie jakieś programy? :)

Edytowane przez Ewelina_70

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3ds Max

Autodesk Maya 2012
Adobe After Effects CS5.5
Adobe Premiere Pro CS5.5

Powodzenia w ogarnięciu tego. Sam chciałem kiedyś coś spróbować w After Effects i nawet w interfejsie programu się połapać nie mogłem. To już PS jest łatwiejszy... Do tego nie ma praktycznie żadnych poradników do tych programów po polsku (YT)...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście polecam blendera lub Cinema 4d tworzenie animacji nie jest trudne, trudne jest stworzenie dobrej animacji z efektami dźwiękowymi.

Praca jest łatwa można się domyślić co za co odpowiada masz tu linka do podstaw blendera:

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ha, Atexon. Żeś pocisnął. Te programy są dla profesjonalistów z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem. :) Na dobry początek polecam Blendera. Porób w nim z miesiąc, a gdy ogarniesz podstawy podstawowych podstaw, przeżuć się na Cinema 4D. Sam w nim trochę już robię i jest całkiem niezły.

@Ps

Ja się w interfejsie PS nie mogłem połapać, a gdy na Cinema spojrzałem, to widziałem prawie wszystko. :D Co innego Maya i 3DS MAX - to jest koszmar. :<

Jeżeli będziesz miał jakieś pytania to chętnie odpowiem. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
@Up nie wiem czy wiesz, ale jestem dziewczyną. Czy w tym blenderze można ruszać ustami postaci i podkładać głos?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Głosy  z reguły się podkłada w innych aplikacjach, a nie w graficznych, ale w kombajnach tych co podałem raczej na pewno.

W Blenderze chyba się da, kolega zrobił w nim grę, która miała odgłosy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stary ja uczyłem się na tych poradnikach specjalnie pod minecraft i jest ich już 10 więc nie musisz tygodnie czekać na nową część poradnik do blendera uczy od podstaw wszystkiego.:

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ups sorry myślałem że posta pisał chłopak xD

Napisałaś gdzieś że zrobiłaś już animacje pokaż jaką xD

I w czym!

[color=#0000cd]Doublepost - +warn //Woozie[/color]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.