Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z dodaniem ramu do minecrafta

• Please log in to reply

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 9Kacperroo5

9Kacperroo5

Nieznany

• 8 postów

Napisano 08 marzec 2013 - 12:08

Witam mam do was gorącą prośbęmam problem z minecraftem  jestem zielony w te klocki wiec mysle ze mi pomozecie. Na normalu minecraft pozera mi Mb tyle co w zdjeciu w zalaczniku na komputerze mam dostepne 3,56 Gb RAMU. Czemu podczas dodawania Mb ramu do minecrafta niby wszystko jest ok ale jedna k po wcisnieciu skrotu. minecraft.bat (ten plik co robie do dodania ramu do MC) w tym samym momencie co wcisne przestaje mi dzialac chcialem dodac 2048 Mb byc moze to za duzo do mojego komputera wiec prosze o pomoc co do mojego problemu i powtarzam wam ze do mnie trzeba tlumaczyc jasno i wyraznie bo ja zielony w te klocki jestem dziekuje pozdrawiam

Jesli nie w tym dziale to sorqi przenbiescie :D

Załączone pliki

• Załączony plik  MC.jpg   6,91 KB   14 Ilość pobrań

Użytkownik 9Kacperroo5 edytował ten post 08 marzec 2013 - 12:14

• 0

#2 EniuuuPL

EniuuuPL

I am not so grand, not as a god. I am Holo, and Holo is all that

• 864 postów
  • Nick MC:EniuuuPL
  • Steam ID:Kubson8
  • Wersja:Pełna
  • Gram na:
    Freebuild, Survival
  • LokalizacjaPruszków

Napisano 08 marzec 2013 - 14:00

Uzyj Magic Launcher ma w sobie opcje zmiany ilości ram.

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3 9Kacperroo5

9Kacperroo5

Nieznany

• 8 postów

Napisano 08 marzec 2013 - 15:05

A ten  Magic Launcher to nie jest takie cos jak resource hacker?

zaraz sciagne i sprawdze czy to pomoze :D

juz jestem zalaczam plik w ktorym pokazany jest blad mozecie mi wyjasnic o co chodzi w tym ??

Nie wiem czy nie mam javy dla systemu 64 bitowego a na necie javy 7 nie moge znalezc dla 32

juz zrobilem wszystko co moglem wymyślić musicie mi pomóc

Załączone pliki

• Załączony plik  MC.jpg   58,43 KB   12 Ilość pobrań

• 0

#4 9Kacperroo5

9Kacperroo5

Nieznany

• 8 postów

Napisano 08 marzec 2013 - 15:28

Pomoze mi ktoś?

• 0

#5 Atexor

Atexor

Wiedźmin

• 2700 postów
  • Nick MC:Atexor
  • Steam ID:STEAM_0:0:16071886
  • LokalizacjaBytom

Napisano 08 marzec 2013 - 17:08

Spróbuj tego:

Launcher tylko daj na pulpit z nazwą Miencraft.exe, ew. zmień sobie w bacie lokalizację.

Sprawdzane na W7.

http://speedy.sh/tDcAv/Minecraft.bat

• 0

Jeżeli Ci na czymś zależy, broń tego bez względu na wszystko, bez względu na przeciwności,

nawet za cenę własnego życia, walcz do końca. Nie poddawaj się, broń tego

obiema rękami, a twoje oddanie zmieni się w pewność siebie.

Dex3r,, Zampa, matejss (stary), Mofixil, borsuk, swajner, Woozie, Toficer, AsgarothDaFae i inni- Pamiętamy [']

#6 9Kacperroo5

9Kacperroo5

Nieznany

• 8 postów

Napisano 08 marzec 2013 - 17:22

Wyskakuje nadal to samo 

Załączone pliki

• Załączony plik  blad.jpg   9,46 KB   14 Ilość pobrań

• 0

#7 Atexor

Atexor

Wiedźmin

• 2700 postów
  • LokalizacjaBytom

Napisano 08 marzec 2013 - 17:47

Usuń całkowicie Javę przez program Revo Uninstaller Pro z uwzględnieniem rejestru na bezpieczny/pośredni.

Następnie przeczyść komputer programami CCleaner i Odkurzacz. Uważaj, aby nie usunąć np. plików cookies, czy zawartości kosza. W CCleaner odhacz Cookies, zapamiętane hasła itp. Nim wyczyść rejestr i pliki.

Na końcu zainstaluj najnowsza javę x32 oraz javę x64.

• 0

Jeżeli Ci na czymś zależy, broń tego bez względu na wszystko, bez względu na przeciwności,

Dex3r,, Zampa, matejss (stary), Mofixil, borsuk, swajner, Woozie, Toficer, AsgarothDaFae i inni- Pamiętamy [']

#8 9Kacperroo5

9Kacperroo5

Nieznany

• 8 postów

Napisano 08 marzec 2013 - 17:53

jave x64 tez mimo ze mam wersje kompa 32 ???

• 0

#9 Atexor

Atexor

Wiedźmin

• 2700 postów
  • LokalizacjaBytom

Napisano 08 marzec 2013 - 18:08

A nie masz x64? Myślałem że wspomniałeś gdzieś o x64. A to wybacz, mój błąd. Tylko x32 wgraj, bo x64 nie wgrasz.

• 0

#10 9Kacperroo5

9Kacperroo5

Nieznany

• 8 postów

Napisano 08 marzec 2013 - 18:47

Zrobilem co kazales ale nadal jest ten sam problem nie wiem juz o co chodzi albo ja robie cos nie tak albo nie wiem

Mi chyba nie jest dane graćw minecrafta poprostu :P albo mam inne pytanko do cb bo chcem dodac ramu troche dlatego ze mi tnie strasznie minecrafta bez modów a z modami to bedzi juz katastrofa:D . A chciałbym dodaćże jesli mam ustawiona ilość ramu na 1048 to dziala wspaniale wlacza sie i wogole tyle ze tak jak mowilem tnie mi strasznie .

• 0

#11 mati1389

mati1389

Początkujący

• 18 postów

Napisano 10 marzec 2013 - 18:48

Z tego co wiem to żeby przydzielić więcej ramu do Minecraft'a potrzeba Javy x64, więc i x64 systemu operacyjnego. Miałem identyczny problem, zainstalowałem system i jave x64 i elegancko śmiga.

@DOWN

Napisałem, że potrzeba x64 javy więc i x64 systemu...

Użytkownik mati1389 edytował ten post 11 marzec 2013 - 16:45

• 1

#12 Atexor

Atexor

Wiedźmin

• 2700 postów
  • LokalizacjaBytom

Napisano 11 marzec 2013 - 15:27

@UP,

fail, x64 nie wgrasz na x32 systemie. Nie ma kompatybilności wstecznej.

@Topic ciekawy problem.

A gdybyś spróbował dać Force Update, usunąć javę i wgrać starszą 6 w inną lokalizację niż domyślna, np. "dysk D"?

Może masz zerwane połączenia w rejestrze... kombinowałeś coś ostatnio w nim (przed Revo i Ccleaner'em)?

• 0

#13 sagito

sagito

Nieznany

• 2 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 10:29

Witam.

Podepnę się do temetu. Mam win7 x64 (do niedawna 4G ram obecnie 8G). W MC gram na paczce DNS (około 120 modów). Na zainstalowanej javie 32b gra odpala się i działa do pewnego momentu bez większych problemów. Jednak kilkukrotna teleportacja lub skoki między portalami zaczynają generować ścinki. Pomaga oczywiście restart MC. Powodem zapewne jest zbyt mała ilość RMU przydzielona. Na javie 32 nie przydzielę oczywiście dużo większej ilości. Zainstalowałem javę 64 i (bez modyfikacji ramu) gra startuje ale wywala się przy próbie wczytania save'a (oczywiście outofmemory). Po zwiększeniu ilości RAMu do 2 4 nawet 6G nadal przy wczytywaniu gra się wywala. Nawet przy próbie generacji nowej gry. 

Próbowałem z zainstalowaną javą 32 i bez. Nie mam już za bardzo pomysłu o co chodzi.

• 0

#14 Seebix

Seebix

Nieznany

• 8 postów
  • Nick MC:Seebix

Napisano 15 marzec 2013 - 14:56

@topic . Sciągnij jave x64 następnie stwórz notatnik wpisz : 
javaw -Xmx2048m -Xms2048m -jar "C:\Users\NAZWAUŻYTKOWNIKA\Desktop\minecraft.exe" W Nazwie uzytkownika wpisz swoją nazwe profilu.

@UP

A działają Ci inne światy? Przeinstaluj jave.

• 0

#15 sagito

sagito

Nieznany

• 2 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 17:49

Jak pisałem przy próbie wczytania gry MC zatrzymuje sie na ekranie wczytywania. Reinstal javy robiony był kilkukrotnie w różnych opcjach. Problem stwarza tylko java 64b gdzie bez względu na przydzielony ram kończy się to zawsze wywaleniem gry. Java 32b ładuje grę bez większych problemów. Dopiero po jakimś czasie zaczynają sie przycinki. Spróbuję jeszcze raz reinstal javy.
@edit
Po reinstalacji dalej to samo. Z 32b dziala z 64 nie.

@edit2

Udało mi się rozwiązać problem.

Dopiero odplalenie pliku bat z ponizszym wpisem pomogło.

"start /high java -Xms3000m -Xmx3000m -XX:+CMSPermGenSweepingEnabled -XX:PermSize=128m -jar "Minecraft.exe"
pause"

Użytkownik sagito edytował ten post 16 marzec 2013 - 14:49

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych