Sign in to follow this  
Followers 0

[SkyBlock + Sklep] [1.4.7] 1 vs 1 - SkyIslands

7 posts in this topic

logohym.png

Chciałbym wam przedstawić moją pierwszą mapę. Jest to mapka skyblock wraz ze sklepem z oryginalnymi cenami ze skyblock.eu. Jest to mapa na dwóch graczy stworzona z wykorzystaniem worldedita oraz MCedita.

Po pojawieniu się na spawnie musimy odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących rozgrywki a następnie wybrać biom na którym chcemy grać. Otrzymujemy 2 książki: pierwszą z zasadami drugą z zadaniami. Staramy się je wykonać. Nie dostajemy żadnych przedmiotów na start - wszystko znajdziemy na wyspie, od drewna aż po diamenty i szmaragdy. Szmaragdy są naszą walutą na mapce. To za nie kupujemy potrzebne nam i tamy oraz owe szmaragdy dostaniemy po sprzedaniu naszych przedmiotów. Dodatkową opcją jest kupno tzw. specjalnych przedmiotów są to: jajka spawnujące, spawnery, mikstury oraz... współrzędne skrzyń w netherze.

zasadyr.png

Wszystkie zadania i zasady są w książce którą dostajemy po prze teleportowaniu na wyspę.

77763306.png
[spoiler]

Biom Zimowy:
20130222153952.png
Biom Pustynny:
20130222153905ws.png
Biom dżunglowy
20130222153810.png
Biom Bagienny:
20130222154035.png
Nether:
20130223122422.png
[/spoiler]
67834839.png

• Wersja 2 osobowa:

http://adf.ly/Jw0QY

• Wersja 3 osobowa:

http://adf.ly/K3FHF

prawajg.png

Wszelkie prawa autorskie należą do mnie. Jeśli chcesz nagrywać tą mapkę musisz dać link do mojego kanału: https://www.youtube.com/user/MsPietrak. Rozpowszechnianie mapki bez mojej zgody ZABRONIONE!

PS. Wszystkie błędy oraz propozycje proszę zgłaszać na PW tutaj jaki na na youtube oraz w postach w tym temacie.
PS2. Mapa będzie jeszcze na pewno rozbudowywana. Mam zamiar zrobić wersje na 1 gracza oraz na 4 graczy.
PS3. Jeśli pojawicie się w złym miejscu musicie przy wlaczonych komendach wpisac /tp -20 232 51 !

Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=_9hc_hMB8fc

Następnym razem nie wstawiaj linków zarabiających, bo to się kończy warnem //Dwarf

Edited by Pietrak

Dzięki za zgłoszenie błędu. Już poprawiam i wrzucam nowy download. 

------------

@ Nowy link dodany. By na single player działało trzeba wcisnąć podczas gry esc-->utwórz grę w sieci LAN i włączyć komendy a następnie kliknąć urochom

Edited by Pietrak

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

• Similar Content

• CRASH
      By Matix732
      Lista modów i screen crashu w załączniku.)
      Witam,
      Potrzebuję Pomocy, ostatnio zmontowałem własną paczkę modów i uruchomiłem na nej serwer. Problem jest w tym że serwer działa lecz nie mogę do niego dołączyć (na singleplayer też) Kiedy próbuję załadować świat wywala mi błąd (załącznik) Próbowałem zmieniać wersje javy i forge ale potem się skapnąłem o tej konsoli z errorem.... sam sobie nie mogę z tym poradzić
      BARDZO WAS PROSZĘ O POMOC ! 

• Problem z teksturami
      By LordOfCaves
      Jak napisałem w tytule,mam problem z teksturami. Gdy wejdę na minecraft i włączę jakiś świat lub wejdę na serwer wszystko jest ok. Jednak kiedy wyjdę ze świata i wejdę na niego z powrotem, mój minecraft zaczyna wariować. To co się dzieje jest widoczne na screenie.
      Specyfikacje komputera:
      procesor intel core i7-4702MQ 2.20Ghz
      ilość ram: 8gb
      karta graficzna: AMD Radeon R7 M265 Series
      Java: 7 update 80
      system operacyjny 64 bitowy, Windows 8.1

• HiniolCraft3
      By _ChinskiBatman_
      Chcesz pograć w Minecraft z kumplami? Nudzą cię już minigierki typu SkyWars i SG? Chcesz zagrać w coś zupełnie nowego? Jeśli tak, to najlepszym serwerem dla ciebie jest...

HiniolCraft3
      !Oficialny Serwer HiniolTeamu!

Serwer ten jest połączeniem wspaniałej gry firmy Mojang (Oczywiście mowa o Minecrafcie), rozgrywki typu RPG oraz mnóstwa wspaniałych konstrukcji, zadań dla graczy, enpeców, mobów, pluginów i ogólnej płynności rozgrywki.

Na serwerze można znaleźć mnóstwo budynków i lokalizacji, takich jak:
      - Świątynia Lagera
      - Mineville
      - HiniolCave, centrum pomocy dla graczy
      - Domki i budynki mieszkalne
      - Plac budowy, na którym można budować i niszczyć co się chce
      - Netherowa Forteca Ghastusa
      - Stolica Serwera
      - Spawn
      - Jaskinia Herobrine'a

... oraz wiele innych

*Zapraszamy na nasz serwer na początku wakacji! Pierwsze 10 osób, które wejdą i przejdą specjalny !Escape!, dostaną VIP'a na cały pierwszy sezon! Pierwsza osoba zgarnie SVIP'a na sezon 1!

English version**:

Do you want to play Minecraft with your mates? Bored you already minigames type SkyWars and SG? You want to play something new? If so, then the best server for you is ...
      HiniolCraft3
      ! The OFFICIAL server of The HiniolTeam!

This server is a combination of great game from Mojang (Of course,
      talking about Minecraft) RPG game and a lot of great construction tasks
      for players, NPCs, mobs, plugins and overall fluidity of the game.

On the server, you can find a lot of buildings and locations, such as:
      - The Lagger's Temple
      - Mineville
      - HiniolCave, support center for the players
      - Houses and residential buildings
      - Building site on which to build and destroy what you want
      - Nether Fortress of Ghastus
      - Capital City of the Server
      - Spawn
      - Cave of Herobrine

... And many others

* Welcome to our server at the start of the holiday! The first 10 people who will come and pass special! Escape !, get the VIP for the entire first season! The first person will win SVIP'a season 1!

Deutsch Version**:
      Wollen Sie Minecraft mit Ihren Freunden zu spielen? Bored Mini-Games bereits SkyWars und SG geben? Sie wollen etwas Neues zu spielen? Wenn ja, dann ist die beste Server für Sie ist ...

HiniolCraft3
      ! Offiziellen Server HiniolTeamu!

Dieser Server ist eine Kombination aus großartiges Spiel von Mojang
      (Natürlich reden über Minecraft) RPG-Spiel und eine Menge großartiger
      Bauaufgaben für Spieler enpeców, Mobs, Plug-Ins und die allgemeine
      Fluidität des Spiels.

Auf dem Server können Sie eine Menge von Gebäuden und Orten, wie:
      - Temple
      - Mineville
      - HiniolCave, Support-Center für die Spieler
      - Häuser und Wohngebäude
      - Baustelle, auf dem zu bauen und zu zerstören, was Sie wollen
      - Nether Fortress Ghastus
      - Kapital Server
      - Spawn
      - Cave Herobrine

... Und viele andere

* Willkommen auf unserem Server zu Beginn des Urlaubs! Die ersten 10 Personen, die kommen und besondere passieren! Escape! Erhalten Sie die VIP für die gesamte erste Staffel! Die erste Person wird SVIP'a Saison 1 gewinnen!

** Tłumaczone przez Google Tłumacz / Translated by Google Translate / von Google Translate übersetzen
    • Paczka działa na singlu, ale na multi laguje
      By Ichigo1221
      Witam.
      Kolega, który zakłada serwer na modach, prosił mnie o testowanie jego paczki modów.
      Dopóki gram na świecie singleplayer, gra chodzi płynnie, nawet, gdy przez połączenie lokalne, mój komputer utrzymuje tam 3-4 osoby.
      Jednak w momencie, gdy wejdę na serwer stojący na tej paczce, 20 minut zajmuje mi odlagowanie się na tyle, żeby wpisać jakąkolwiek komendę na czacie bez kilkukrotnego "braku odpowiedzi" za strony minecrafta.
      Ramu nie mam przypisane zbyt dużo i nie mogę tego zmienić, bo każda ingerencja w to, momentalnie powoduje wywalanie gry, ale, skoro mój komputer potrafi sam generować świat i zapewniać płynną grę kilku osobom, to czemu nie daje rady z grą na serwerze? Byłbym wdzięczny za pomoc.
      Ps. Inni gracze nie mają na serwerze większych problemów z płynnością.
    • SkyBlock JPziom
      By JPziom
      Zapraszam do grania na mojej mapce
      JPziom.dat