Night_Flash

[Tutorial]Tworzenie serwera na VPS lub serwerze dedykowanym.

35 postów w tym temacie

Co do hostingów, mogę polecić również sored.pl. Mają VPS przystosowane pod MC (Nie jest to serwer dedykowany!)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
[quote]Przydalmi sie! dzieki[/quote] Tutaj chodzi o Odpowiadanie w temacie: [Tutorial]Tworzenie serwera na VPS lub serwerze dedykowanym. - Forum Minecraft.pl - Odkryj inny swiat! ? A moze tutaj jest cos na ten temat Uncrafted - uncrafted.pl mozna tez zapytac Admin....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja polecił bym jeszcze net-speak.pl :) Poza tym dobry poradnik , na pracowałeś się Edytowane przez TheRazerPl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tak jak @up polecam net-speak.pl Mają w sprzedaży naprawdę niezle VPS'y.Like żebyś wiedzial ze nie pracujesz na darmo :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko ładnie opisane, przydał by sie jeszcze poradnik jak do takiego serwera zrobić ItemShop :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

serio? Szukałem tego... XD 

Dzięki... jakbyś jeszcze dorobił jak postawić www, ts3, muzycznego bota :) to by było super

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez Yukinon
      Witam, z tej strony Yukino.
      Dziś chciałabym zaprezentować wam serwer
      ,który zostanie otwarty 6 stycznia.Posiada on nazwę SpaceCraft i jest na wersje 1.7.2
      Jeśli chodzi o tryby z pośród dostępnych to możemy znaleźć tam:
      -freebuild
      -gildie
      Każdy gracz z pewnością znajdzie tam coś dla siebie, i miło spędzi czas. Na serwerze panuję miła atmosfera, a administracja w razie problemów chętnie ci pomoże.
      Jeśli chodzi o spawn, to jest on zbudowany w stylu "Wyspy na Bahamach". Wierzymy, że wiekszości graczy przypadnie on do gustu.
      Serwer dysponuję także dużą ilością wszelkiego rodzaju rozrywek m.in. arena pvp, czy parkoury.Myślę, iż to serwer warty uwagi c: 
      Informacje:
      IP: mcspacecraftsrv.top
      Data wystartowania: Dzisiaj, czyli 06.01.2017 o godz. 12:00
      Strona serwera: http://spacecraftsrv.top/
    • Przez Edward Hyde
      Witam otóż mam problem z którym borykam się już drugi dzień a polega on na tym iż podczas gdy próbuje wejść na serwer (przy innych tak się nie dzieje) to albo  wbiję i załaduje mi tylko małą ilość mapy po czym wywala mnie i pokazuje timed out lub gra freezujee na loading terrain i znów się pokazuje timed out
      Chciałbym zauważyć że dodałem jave i minecrafta do wyjątków w zaporze systemowej oraz zwiększanie wykorzystania ram też nie skutkuje a tylko u mnie pojawia  się problem (u ziomka normalnie może grać drugi gracz)
      nie gramy przez hamachi lecz przez Tunngle  oraz Minecraft by zyczu  na wersji 1.10.2

• Przez eKlerka
      Od prawie roku mam problem z dołączanie do serwerów minecraft. Jak do tej pory działa mi tylko jeden serwer a reszta, choć działa u znajomych, dla mnie jest niedostępna
      Wiem, że każde IP które wpisuję jest poprawne, a serwery działają, gdyż znajomi nie mają problemu z dołączeniem do nich. Wiem też, że nie jest to wina mojego komputera, gdyż wystarczy, że jestem poza domem i podłączę się do internetu np. znajomej, a problem znika. Działa to też w drugą stronę - ten sam problem występuje u ludzi podłączonych do mojej sieci internetowej
      Prawdę mówiąc, nie mam pojęcia co z tym zrobić. Moja wiedza dotycząca komputerów jest prawdę mówiąc na dosyć niskim poziomie. Jeżeli ktokolwiek ma pomysł jak temu zaradzić, to proszę o pomoc, za którą z góry dziękuję.
      BŁĄD:
      W menu serwerów wyświetla się informacja Can't connect to server.
      Dołączenie do serwera skutkuje koniec końców ekranem z tekstem:
                                                   Failed connect to the server
      java.net.ConnectException: Connection timed out: no further information: <IP serwera>
      Pod wyżej wspomnianym tekstem widnieje jedynie opcja Back to title screen