[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
  • Similar Content

• TimeLapse | Wioska W Górach | Village In Mountian | TimeLapse
      By EvilBadNaughty2
      UWAGA! Jako członek grupy Cubic Architect, mam zaszyt zaprosić was na film naszej twórczości. Jest to TimeLaps (czyli budowanie w przyśpieszonym tempie). Jest to nasz pierwszy film, ale śmiało mogę powiedzieć że został stworzony na najwyższym poziomie... zresztą sami zobaczcie. Budowanie w Minecraft jest naszym hobby, robimy to dla własnej przyjemności, ale chcieli byśmy się nią z wami podzielić. Zdecydowaliśmy się na otworzenie tego typu kanału , ponieważ na Polskiej scenie YouTube jest ich mało, a w szczególności tych dobrych. Jak na razie mamy sporo pomysłów i kilka naprawdę fajnych projektów. Jednym z nich jest np. autorska mapa adventure. Zapraszam do oglądania, oraz subskrybowania kanału, gdyż filmy będą pojawiać się coraz częściej. LINK DO FILMU >>> https://www.youtube.com/watch?v=gU7iTl3-LrA   //Przypominam o komentowaniu, lubię krytykę, ale słowa motywacji też są mile widziane 
    • [fb] Event budowlany
      By Tilli
      Za namową kilku graczy postanowiłam zorganizować mały event budowlany. Będzie on polegał na budowie miasta w określonym stylu, na latającej wyspie. Budować będziecie w grupach kilkunastoosobowych.

Do wyboru są style: średniowieczny, fantasy i modern. Możecie także zaproponować swój własny styl.

Zapisać się można na forum lub przez wpisanie w grze komendy /mail send Tilli (nazwa stylu).
      Start eventu 23.10. o godzinie 18:00

Dzień wcześniej podam listę uczestników i style, które wybrali. Event będzie trwał około miesiąca. Nagrody chwilowo nieznane, ale postaram się pomyśleć nad czymś specjalnym lub po prostu bd to vip.
      Wszelkie propozycje przyjmuje na PW.

Koniec eventu: 23.11. godzina 18:00

• [Poszukuję] Budowniczy na serwer PvP
      By NeonsTree
      Nazwa i opis projektu/serwera: Serwer PvP (Player vs Player) [ciach] Oczekuję: -Wiek +13.
      -Znajomość ortografii.
      -Potrafienie budowania w stylu średniowiecznym <NIE STAWIANIA KLOCÓW>.
      -Cierpliwości oraz chęci.
      Oferuję: Rangę Budowniczy, gdy serwer się rozwinie możliwe, że zapłatę za wykonaną pracę .Formularz zgłoszeniowy  :Klik! Serwer 40 slotów. Miłą atmosferę O mnie: Jestem Janek , mam 14 lat. Lubię słuchać muzyki rysować.  Kontakt: Napisz swoje dane w formularzu /\. A jeżeli uda ci się nas przekonać napiszemy do ciebie! Ip podajemy gdy kogoś wybierzemy! :)
    • Viscandia
      By Kaabed
      Czesc!
      To moj troszke stary projekt, robilem calosc sam okolo miesiaca po pare godzin dziennie i jestem nawet zadowolony z efektow...Niestety downloadu nie bedzie bo stracilem zapis co mnie zabolalo :(

[media]https://www.youtube.com/watch?v=6HuhbK5FD-0[/media]

• Survival Village Alfa - Patisek
      By Patisek
      Siemka!

Nie lubisz zaczynać świata od początku?
      Szukasz nowego seeda na świat singleplayer lub survival server z kolegami?
      Nie chce ci się znowu przechodzić przez "epokę kamienia łupanego" i szukać podstawowych materiałów?

To jest mapka dla Ciebie!

Kiedy chcę zacząć nowy świat, szukam dobrego seeda a potem przez dobre 20 minut męczę się szykując pierwsze łóżko, pierwsze żelazne narzędzia, zbierając jedzenie... Pomińmy ten etap! Survival Village Alfa tworzone na podstawie świetnego seeda, umieszcza nas od razu w wiosce NPC i pomija za nas te kroki!

Wioska w której się znajdujemy, leży na równinach pomiędzy ośnieżonymi górami, lasami typu dark-oak i birch (brzozowe) oraz pustynią. Równiny na których leży wprost pełne są zwierzyny, świń, krów, koni, kurczaków czy osłów. Zaś niedaleko wioski leży całkiem pokaźny kanion. Wszystko czego potrzebujesz na początek!

Sama miejscowość jest zmodyfikowana, uporządkowana, lepiej oświetlona i ciut rozbudowana. Choć nie zawiera tak przez nas oczekiwanej kuźni, posiada jednak ukrytą kryjówkę z zapasami potrzebnych nam na początek materiałów. Leży ona pod ziemią, do której można dostać się przez właz, niedaleko jednej ze ścieżek. Podpowiedzi znajdziecie w screenshotach poniżej. Kryjówka zawiera podstawowe narzędzia, trochę jedzenia oraz zbroję i siodło dla konia.

Oprócz kryjówki w miejscowości znajduje się wiele dopracowanych budynków, wieśniaków, a także zagrody z kurczakami, końmi i osłami.

Zacznij swój świat lajtowo i bez problemów!

Pobierz już dziś :
      Curse Site

Screenshoty :
      CurseForge Screeny

MinecraftForum :
      Oficjalny Wątek

Świat powstał na podstawie seeda - 114915441 - polecam!

Patisek1209