Skocz do zawartości
MIHO

Jakie stronki polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Emil12
      Witam, potrzebuje pomocy odnośnie błędu w minecraft. Mianowicie, po niedługim czasie gry wywala mi tekstury, co widać na załączonym obrazku.  Kiedy zmienie texture pack, problem na chwile ustaje, ale po chwili znowu tak sie dzieje. 

Specyfikacja komputera: Procesor: AMD FX(tm) - 4100 Quad-Core Processor 3,6 GHz Ilość ram: 4GB Karta graficzna: GeForce GT 440 Wersja sterowników karty graficznej: 347.52 Wersja Javy: Version 8 Update 151 System operacyjny: Windows 7 - - - Zainstalowane mody: Brak Posiadane łącze internetowe: Tronic_3349 Opis błędu: Wyżej  

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.
    • Przez Agacik
      Witam,
      Mam problem z teksturami mianowicie na jeden blok przypada więcej niż jedna tekstura np. jedna deska ma teksturę z paczki a druga ma wygląd podstawowy.
      Uprzejmie proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu (gram na wersji 1.11.2).
      Z góry dziękuję
    • Przez LordOfCaves
      Jak napisałem w tytule,mam problem z teksturami. Gdy wejdę na minecraft i włączę jakiś świat lub wejdę na serwer wszystko jest ok. Jednak kiedy wyjdę ze świata i wejdę na niego z powrotem, mój minecraft zaczyna wariować. To co się dzieje jest widoczne na screenie.
      Specyfikacje komputera:
      procesor intel core i7-4702MQ 2.20Ghz
      ilość ram: 8gb
      karta graficzna: AMD Radeon R7 M265 Series
      Java: 7 update 80
      system operacyjny 64 bitowy, Windows 8.1

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.
    • Przez RusheR608
      Siema. Dzisiaj pokaże wam jak zmienić tekstury w minecraft.
      Sposób ten działa na WIndowsie XP, 7 i 8.
      Po więcej filmów i poradników wbijajcie na kanał. : Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Textura pokazana w filmie : Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

[video]Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      [/video]

• Przez MIHO
      Jak przywrócić teksturę ze świątecznej skrzyni na normalną?