Skocz do zawartości
MrBejkon123

Jakich potworków nie lubicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Lubić lubię wszystkie, ale najbardziej denerwują mnie pająki, które skaczą na gracza, to jest denerwujące. 2 mob to szkielet, który potrafi zrzucić się z jakiejś półki skalnej itd. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lubić lubię wszystkie, ale najbardziej denerwują mnie pająki, które skaczą na gracza, to jest denerwujące. 2 mob to szkielet, który potrafi zrzucić się z jakiejś półki skalnej itd. 

Jeżeli chodzi o pająki to ja ci powiem, że nie są nawet w połowie tak denerwujące jak być powinny :D To są chyba najgłupsze ze wszystkich mobów, powinni nad tym popracować.

Nie. Zombie pigmeny są najgorsze. Żaden inny mob nie ma takiej siły i liczebności w jednym. A kto uważa inaczej ten chyba jeszcze w Netherze nie był :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czas na życiową mądrość:

14Albowiem każdy z nich jest równie potężny. 15Lecz i każdy ma słabą stronę. Kiedy odnajdziesz [ją], 16opracujesz taktykę która poprowadzi cię ku zwycięstwu.

Cytat oczywiście wymyśliłem sam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie lubię Slime'ów na trybie kreatywnym. Jest ich milion i wszystkie wchodzą mi do wioski (jedna z moich gier na kreatywnym polega na mieszkaniu w wiosce i zamknięciu Creepera o wdzięcznej nazwie "Creepuś" w małej zagrodzie. Bo Creepery to moje ukochane stworki!).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.