Sign in to follow this  
Followers 0

darmowy minecraft konto premium

6 posts in this topic

słuchajcie wiem że minecraft.net usuneło wszystkie stronki gdzie były prawdziwe konta premium i gift code ale czy ktoś zna stronke gdzie można kupić jeszcze gift code za max 30 zl przez sms albo kartą ale nie konto premium prosze o pomoc pomoże to mi i innym

[quote name='eRzeczpospolita' timestamp='1350921806' post='97394']
Jedyne mało pewne źródło to allegro.
[/quote]

Pewne źródło to na pewno nie allegro ;)

This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Similar Content

• [1.8.9] Mineral Parkour
      By Nyitz
      Mineral Parkour to prosta mapka stworzona dla zwykłej wersji Minecrafta. Mapa składa się z 3 etapów, a poziomy oparte są na minerałach z gry - dokładniej mówiąc, Irona, Golda i Diamentu. Każdy etap jest trochę inny. W Ironie trzeba po prostu dostać się do następnego pomieszczenia, Gold polega na wspinaniu się, a w Diamencie trzeba bezpiecznie zeskoczyć do niższych poziomów. W czasie rozgrywki gracz może zdobyć 5 trofeów. Czas gry to przynajmniej jedna godzina, ale może zależeć od umiejętności danego gracza.

Zasady są już ustawione na mapie. W skrócie: tryb Przygodowy (/gamemode 2), Pokojowy poziom trudności (/difficulty 0), nie cheatować i nie zmieniać niczego na mapie. Poza tym, proponuję wyłączyć Chmury w opcjach. Bloki komend muszą być włączone na serwerze żeby mapa działała. Co do limitu graczy, nie ma żadnego. Im więcej tym lepiej. Co prawda nagrody w skrzynkach są przystosowane dla 4 osób, ale nie są one potrzebne żeby przejść mapę. Mapa została stworzona na wersji 1.8.9 i nie gwarantuję, że prawidłowo zadziała na innych wersjach.

Download
      Mineral Parkour by Nyitz [1.8.9]
      Szybki poradnik instalacji: Wciśnij Start -> Wyszukaj i włącz "run.exe" -> Wpisz "%appdata%" i naciśnij Enter -> Otwórz ".minecraft" -> Skopiuj rozpakowany folder "Mineral Parkour" do folderu "saves" -> Gotowe.

Screenshoty

Wasza opinia
      Zachęcam do wyrażania własnego zdania na temat mapki! Jeśli to pilne, możesz napisać na xgdw11@gmail.com. Jeżeli chcesz nagrać filmik z mapki, nie ma problemu. Miło by było, gdybyś dodał wtedy link do tego tematu w opisie filmu, żeby więcej osób zobaczyło mapę.

Dodatkowe informacje
      Mapa została stworzona w zupełności przeze mnie, w czasie około 10 dni. Jest to pierwsza mapa jaką udostępniam i szczerze, nie sądzę, żeby była ona zbyt innowacyjna albo świetna, dlatego skupiłem się na jak największym dopracowaniu elementów. Była to też świetna lekcja, którą wykorzystam w kolejnych mapkach. Mam nadzieję, że się wam spodoba. Chcę jeszcze podziękować moim kolegom, którzy pomagali mi w testowaniu. Są to: Blacku, dzejki i Sillden.
    • Chcesz Zostać Adminem Albo Modem
      By DobraLuna
      Hej Z Tej Strony Luna I Szukam Ekipy Administracyjnej Na Mój Serwer . Tabele O Rangach Na Serwerze Macie Poniżej

Head Admin - 14+ || Ogarnięty W Różnych Tematykach || Mikrofon || Ok 0.5 Godziny Dziennie Na Serwerze
      Admin - 13/14+ || Ogarnięty W Tematyce Serwera || Mikrofon || Ok 0.5 Godziny Dziennie Na Serwerze
      Moderator - 14 || Ogarnięty W Tematyce Serwera || Mikrofon || Ok 1 Godziny Na Serwerze
      Budowniczy - 13+ || Kreatywny || Zna Tematykę Serwera || Ok 1 Godziny Na Serwerz
      W Wyjątkowych Sytuacjach Wszystko Może Zostać Zmienione
      Serdzecznie Zapraszam Do Pisania Wiadomości Pod Tematem "Czy Mogę Być Np: Adminem ?" Na Takie Wiadomości Będe Odpowiadać
    • Jak Zainstalować
      By DobraLuna
      Hej !!! Mam pytanie mam Serwer FTP A Na Nim Serwer Minecraft Na Modach I Pluginach , Potrzebny Mi Jest Jeden Mod Który Jest Obsługiwany
      Przez LiteLoader ( Nie Ma Tego Moda W Wersji .Jar ) . I Teraz Pytanie Jak Zainstalować LiteLoader Na Serwerze Tak By On I Mod Działał .
    • Minecraft ekran mryga /Nvidia
      By Morgan
      Witam,
      mam problem z minecraft (i z innymi grami) gdy jest on obsługiwany przez kartę Nvidi, gra miga na biało ... nie miga całe okno tylko losowe części okna. Gdy przestawiam na zintegrowaną Intela, problem znika.  Próbowałem wielu opcji w panelu sterowania kartą, lecz żadna z prób nie powiodła się ;C Wie ktoś może w czym sęk ?
      Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 720m
      Windows 10
      Sterowniki: Najnowsza Nvidia
    • SPRZEDAM KONTO MINECRAFT PREMIUM
      By dutseek
      Witam,
      Sprzedaje konto minecraft premium !
      Chętni pisać tutaj: ctrldesigne@gmail.com
      Po zakupie wysyłam lub zmieniam na podane przez kupce login i hasło + odpowiedzi na pytania "awaryjne" i pomagam przy zmianie Nicku, Skina, hasła itp.
      CENA: 50 ZŁ PSC