Sign in to follow this  
Followers 0

darmowy minecraft konto premium

6 posts in this topic

słuchajcie wiem że minecraft.net usuneło wszystkie stronki gdzie były prawdziwe konta premium i gift code ale czy ktoś zna stronke gdzie można kupić jeszcze gift code za max 30 zl przez sms albo kartą ale nie konto premium prosze o pomoc pomoże to mi i innym

[quote name='eRzeczpospolita' timestamp='1350921806' post='97394']
Jedyne mało pewne źródło to allegro.
[/quote]

Pewne źródło to na pewno nie allegro ;)

This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Similar Content

• Zapraszam
      By Matiigames
      Zapraszam was do obejrzenia mojego pierwszego odcinka Minecraft. W gierkę nigdy nie grałem więc pomoc mile widziana
      Dodatkowo możesz oglądnąć inne moje produkcje na kanale!
      https://www.youtube.com/watch?v=_pBrNYGEZE8
    • Kanał Youtube
      By Matiigames
      Witajcie! Bardzo mocno zapraszam Was na mój kanał YT. Znajdziecie na nim wiele gier, vlogów i dużo poczucia humoru!
      Pamiętacie, że jak kanał Wam się spodoba i Chcecie być na bieżąco zostawcie po sobie ślad w postaci suba, łapki i komentarza.
      Od niedawna zacząłem zabawę z Minecraftem więc pomoc mile widziana
      Pozdro Matii!
    • Minecraft- Czy wiesz o nim wszystko
      By Foxer
      Hej wszystkim 
      Mam na imię Mateusz i jestem początkującym YouTuberem. Postanowiłem założyć serie opowiadającą o historii gier, i ciekawostkach o niej. Jako jedną z pierwszych gier wybrałem Minecrafta, ponieważ jest ona popularna wśród społeczności i sam jestem jej fanem
      W takim razie zapraszam do komentowania wszelakich błędów, rzeczy do poprawienia lub ciekawych elementów które przyciągneły waszą uwage a wysłucham je z chęcią
      https://youtu.be/DWzdBHSonMw
    • Problem z serwerem
      By kubaszenko
      Witam, mam problem z serwerem. Otóż założyłem pare chwil temu serwer na hostingu Server.pro  i gdy chce ustawić range pisze mi tak: an internal error occurred while attempting to perform this command. O co chodzi. P.S  znam się słabo na pluginach, pomóżcie
    • Pomocy nie moge odpalić mc od 1.7.10 do 1.9
      By KamilosPL2015
      gdy włączam minecraft np. 1.7.10 to wyskakuje mi taki błąd

LoadLiblary failed with error 193: %1 nie jest prawidłową aplikacją systemu win32 
      a mam 64bit system