Skocz do zawartości
Adam Obara

[64x][1.9!] Nobody's Pack (autorski TP)

Rekomendowane odpowiedzi

[Sarkazm]Są identyczne! SirNobody, jak oni to zobaczą to zgnijesz w więzieniu...[/sarkazm]

Masz rację :( myślę, że już mogę pakować walizki xD

Cóż, jeśli by się przyjrzeć, to >>jakieś<< podobieństwa występują... jak między każdą paczką tekstur xD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Interesjujące pytanie: Z jakich tekstur korzystasz jeśli już grasz w Minecrafta dla rozdywki? Swoich, cudzych czy vanillowych? :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Interesujące pytanie, indeed :D Odpowiedź brzmi: Nobody's Packa robiłem od początku do końca dla siebie, więc gram (i nagrywam) prawie tylko na nim. Wyjątkowo czasami gram na FlowsHD, kiedy nagrywam z kolega serię z budowania w stylu Modern, niekiedy na Sphaxie - gdy gram z przyjaciółką, która lubi tamten texturepack (a chcemy grać na tym samym). Gdy gram w escape'y albo inne mapki z własnymi teksturami - gram na tych dołączonych do mapek. Od czasu do czasu dla inspiracji przejrzę jeszcze inne tekstury (Ovo's Rustc, Dragon Dance etc) jednakże żaden nigdy nie był tak idealnie dopasowany do moich potrzeb i upodobań jak Nobody's Pack  :)

Edytowane przez SirNobody

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodano sporo wsparć do modyfikacji dedykowanych Minecraftowi 1.7.10 (kolejne "na warsztacie"). 

Dodatkowo, dodano wersje Minecraft 1.8.8, ORAZ Minecraft 1.9 (dokładniej 15w41b, acz przewiduję, że nie dojdzie ([dużo] więcej tekstur przed wydaniem wersji 1.9)

Zapraszam do pobierania na 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez SpecjalPL
      Witam was wszystkich serdecznie.
      Dziś chciałbym wam przedstawić moją paczkę
      tekstur, którą stworzyłem łącząc fajne elementy z różnych txt + 
      bawiąc się w Photoshopie.

Tutaj macie Youtube'ową prezentacje

A tu przykładowy screen

Link do pobrania  -

Miło się na niej gra, pozdrawiam ;)