Sign in to follow this  
Followers 0

Alchemia w 1.3.1

6 posts in this topic

W Minecrafcie 1.3.1 na creative zobaczyłem, że jest mikstura siły drugiego poziomu na 4 minuty. Czy jest możliwość zdobycia takiej mikstury na survivalu ? Proszę o pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Temat został wznowiony na prośbę użytkownika:
[quote name='Dejmos' timestamp='1345061507' post='88523']Nie jestem piratem. Gram na wersji demo i zamierzam kupić sobie minecrafta jak trochę stanieje. To chyba jest legalne ?[/quote]
Jeśli się gra w wersję demo, to należy o tym wspomnieć ;) A Minecraft nie stanieje. Nigdy. Najwyżej wyjdą jeszcze płatne dodatki.
BTW. Przydało by się dodać taką wersję do profilów: Demo.

A co do pytania:
Nie da się jej stworzyć.
[url="http://www.minecraftwiki.net/wiki/Brewing"]http://www.minecraftwiki.net/wiki/Brewing[/url] Edited by DeX3r

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurcze, wierzyłem że się da. Czemu zrobili na creative miksturki których nie ma na singlu ? No nic jakoś muszę to przeboleć. A co do ceny minecraft to chyba w tamtym roku w wakacje była promocja na minecraft i klucz można było kupić za około 30 złotych. Teraz chodzą po 80 więc na razie czekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Będzie tylko drożej. To pewne. Czekając tylko sprawiasz, że portfel będzie lżejszy. Promocji też żadnych raczej nie będzie. Gdzie była wtedy ta promocja? Na minecraft.net? Na creative zrobili miksturki, np. For escape. Potki są w kodzie gry chyba nawet do 4 poziomu, tyle, że nie są widoczne w grze, oraz były jeszcze inne efekty, np. odblokowane chyba w snapshocie ostatnim widzenie w ciemności. Edited by Wintalan

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Wintalan' timestamp='1345062809' post='88529']
Będzie tylko drożej. To pewne. Czekając tylko sprawiasz, że portfel będzie lżejszy. Promocji też żadnych raczej nie będzie. Gdzie była wtedy ta promocja? Na minecraft.net? Na creative zrobili miksturki, np. For escape. Potki są w kodzie gry chyba nawet do 4 poziomu, tyle, że nie są widoczne w grze, oraz były jeszcze inne efekty, np. odblokowane chyba w snapshocie ostatnim widzenie w ciemności.
[/quote] jeżeli chodzi o mikstury to w snapshotcie 12w34a (w którym gram) dodali miksturę widzenia w nocy i niewidzialności a to jest "Przepis" :
tak w ogóle to jest taka stronka która przyda się nie jednemu graczowi


[url="http://potioncraft.net/"]http://potioncraft.net/[/url]


P.S jeśli chodzi o cenę to zgadzam się z użytkownikiem powyżej Edited by Ewelina_70

Share this post


Link to post
Share on other sites
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0