[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
  • Similar Content

• II Edycja MCraft
      By Mateusz Kłosowski
      MCraft
      Informacje:
      IP: mc-mcraft.msvr.pl
      IP TS3: 178.217.191.224:6370
      Strona serwera: http://lej30d.webwavecms.com/
      Tryb: Survival
      Sloty: 1000
      PVP: Tak
      Moby: Tak
      Premium: Niewymagane
      Ekipa:
      HeadAdmin: Klosowskipl
      Admin: MrMati
      Admin: Hiszpan392
      Admin: GravityPL
      Lista modów:
      - ImmersiveEngineering
      - industrialcraft
      - EnderIO
      - BigReactors
      - BiomesOPlenty
      - Damage-Indicators-Mod
      - extrautilities
      - AdvancedSolarPanel
      - AdvancedMachinesAS
      - Carpenter's Blocks
      - EnderStorage
      - Chisel2
      - GalacticraftCore
      I wiele wiele innych modów łącznie jest ich 71 głównie mody techniczne :]
      Opis serwera:

Serwer Mcraft jest serwerem na modach technicznych ale są również nowe potwory, zwierzęta, biomy, planety na serwerze są również zadania które możemy zdawać.
      Na serwerze MCraft każdy gracz może sobie zrobić działkę o wymiarach 50x50 (są to maksymalne wymiary zwykłego gracza) serwer posiada na razie darmową stronę ale zamierzamy wykupić własną stronę internetową również mamy własnego ts3 które IP jest podane wyżej w prezentacji lub pod tymi informacjami w planach jest własny launcher serwera i rozbudowywać go jest to dopiero druga edycja naszego serwera start był niedawno 17.06 ogodzinie 16:00 serwer posiada własny kanał na YouTube pod nazwą MCraft kanał jest nowy i nie ma zbyt dużo widzów ale mamy nadzieje że to się zmieni a więc serdecznie zapraszamy wszystkich graczy minecraft na nasz serwer i do miłej rozgrywki też na innych przyszłych edycjach
      Download:
      Link
      Jak zainstalować paczkę znajdziesz tutaj:
      Link
      Kanał YouTube:
      Kliknij Tutaj

Zapraszamy wszystkich graczy minecraft na nasz serwer
      Jeśli lubisz grać na modach na pewno ci się spodoba

• minecraft server na modach kto pogra
      By SevirZecha
      witam szukam kompana do pogrania w MC na modach na jakiej kolwiek paczce do ustalenie  mam swuj serwer

• Paczka działa na singlu, ale na multi laguje
      By Ichigo1221
      Witam.
      Kolega, który zakłada serwer na modach, prosił mnie o testowanie jego paczki modów.
      Dopóki gram na świecie singleplayer, gra chodzi płynnie, nawet, gdy przez połączenie lokalne, mój komputer utrzymuje tam 3-4 osoby.
      Jednak w momencie, gdy wejdę na serwer stojący na tej paczce, 20 minut zajmuje mi odlagowanie się na tyle, żeby wpisać jakąkolwiek komendę na czacie bez kilkukrotnego "braku odpowiedzi" za strony minecrafta.
      Ramu nie mam przypisane zbyt dużo i nie mogę tego zmienić, bo każda ingerencja w to, momentalnie powoduje wywalanie gry, ale, skoro mój komputer potrafi sam generować świat i zapewniać płynną grę kilku osobom, to czemu nie daje rady z grą na serwerze? Byłbym wdzięczny za pomoc.
      Ps. Inni gracze nie mają na serwerze większych problemów z płynnością.
    • Ekipa Na serwer
      By Kaiserrr
      Postanowiłem założyc serwer 1.7.X gildie i potrzebna mi jest  dobra ekipa  ważne, żeby miedzy nami panowała fajna atmosfera.Nie chce żadnych spinek

Opiekun:Odpowiedzialny za wszystkich, może usuwać dane osoby ze stanowisk i przyjmować nowe.Musi koordynować pracę innych osób i opiekować się serwerem.(Min. 15 lat)

Technik:Ogarnie serwer od sprawy technicznej ;D.

Moderator: Tutaj nie wymagam zbyt dużo. Ma być czujny aby w razie większego kłopotu poinformować opiekuna o sprawie oraz zajmować rzeczami, które będą działy się na serwerze

Admin: Ogarnia pluginy, ma dużo fajnych pomysłów do wprowadzenia na serwer, rzetelny i kompetentny

Youtuber: Minimum 100 subów będzie się on także zajmował reklamą serwera.

Przede wszystkim przyjmę także osoby które będą chciały wesprzeć finansowo serwer.

Oferuję: Rangi, kulturę oraz poświęcenie włożone w serwer w miarę moich możliwości.

Oto wzór podania:

O jakie stanowisko się ubiegasz:
      Twój wiek:
      Doświadczenie:
      Parę słów o sobie:
      Nick w grze:
      Kontakt steam/mail:
      Dlaczego ty:
    • Pomoc z Custom Npc Mod
      By kamilmarcel123
      Robię pewną mapkę na 1.6.2 z modem custom npc ale mam pewien problem mianowicie - Gdy zrobię questa dam aby się nie powtarzał i gdy go wykonam dialog jest ten sam ale questa się nie dostaje a chciałbym aby ten dialog znikł po wykonaniu tego questa. Co mam zrobić ???