Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Największy statek piracki w Minecrafcie

statek piracki statek działa największy projekt theboxworld

• Please log in to reply

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheBoxWorld

TheBoxWorld

Początkujący

• 14 postów

Napisano 10 kwiecień 2012 - 14:14

Jak sama nazwa wskazuje jest to największy obecnie [chyba że ktoś nie opublikował, a wówczas zwracam honor] statek piracki na świecie! Ilości klocków dokładnie nie podam, bo zgubiłem rachubę gdzieś około miliona. Jako że to ja zrobiłem najwięcej [ok 90%], zostałem mianowany szkutnikiem Dołączona grafika. Choć teoretycznie robiliśmy go dwa tygodnie, to tak naprawdę w praktyce zajęło to z trzy-cztery dni. Ciągłej roboty, od rana do nocy oczywiście Dołączona grafika. Statek posiada :
POKŁAD: DZIAŁA, DŹWIG, TOALETA, SKŁAD I MIEJSCE DO OPRAWY RYB, ZBROJOWNIA, SKŁAD, DESTYLARNIA, KAJUTA KAPITAŃSKA, TAWERNA, KAPLICA, LASEK, MIEJSCE DO OBRAD, BIBLIOTEKA
PODPOKŁAD: AUTOMATYCZNA FARMA TRZCINY I AUTOMATYCZNA FARMA ZBOŻA, 3x KAJUTA ZAŁOGI, KAJUTA PIERWSZEGO OFICERA, KAJUTA PIERWSZEGO BOMBARDIERA, KAJUTA MUDŻYNA, MIEJSCE DO ĆWICZEŃ W STRZELANIU LUB WALCE WRĘCZ. 8 x POMIESZCZENIE DLA ZWIERZĄT
BIBLIOTEKA, 2x SKŁAD, DZIAŁA, AUTOMATYCZNA FARMA DYŃ I [połączone z p. niżej] AUTOMATYCZNA FARMA MELONóW
PODPODPOKŁAD: KOTŁOWNIA, ŁAŹNIA, MYJNIA, RZEŹNIA v2 i v2.1 [jedna dla krów, druga dla świń], 4 x CELA, SKŁAD [cenne przedmioty]
Istnieje także siec wyjść ewakuacyjnych i tajnych przejść, do który można się dostać z kajuty szkutnika.
Ważnym elementem są także działa. Główne posiada zasięg 187 klocków. Boczne trochę mniejszy, jednak można go zmieniać poprzez zwiększanie/zmniejszanie opóźnień. Do budowy dział nie użyliśmy stołów do enchantowania, tak więc zasięg można jeszcze zwiększyć poprzez dodanie ich.

Tutaj zamieszczam także filmik, pokazujący potęgę statku. Znaczy złupienia dwóch bezbronnych Dołączona grafika.
http://www.youtube.c...jH0QpIQ#t=14.3s

Statek posiada także całkiem sporo wolnego miejsca, więc jeśli ktoś posiada ktoś jakiś ciekawy pomysł, to zawsze możemy go wykorzystać.
  • 2

#2 Miner

Miner

Początkujący

• 64 postów
  • Nick MC:Miner
  • Wersja:Pełna

Napisano 11 kwiecień 2012 - 15:54

Statek jest epicki. Bardzo dobrze pasuje do niego ten texturepack. Ile go budowaliście?
  • 0

#3 MrSkaleton

MrSkaleton

Zdobywca Jaskiń

• 334 postów

Napisano 11 kwiecień 2012 - 17:29

Jedno słowo: EPIC! Zaraz to zobaczy więcej ludzi, mam prawie 300 widzów na YouTube i polecę przez biulet i nie tylko :x Łapaj +.
  • 0
Dołączona grafika
Kliknij:) Lub zgarnij Diamenty!

#4 Karimiri

Karimiri

Zdobywca Jaskiń

• 316 postów

Napisano 11 kwiecień 2012 - 23:30

no ale nad żaglami to mogliście trochę bardziej popracować :P
  • 0
"Nie wszyscy mogą nagrywać filmy z gier, a z pośród tych co mogą, nie wszyscy powinni..."
Dołączona grafika
(YouTube)

#5 Wintalan

Wintalan

Tańczący z Creeperami

• 1370 postów
  • Nick MC:wintalan
  • LokalizacjaZ:\Poland\Białystok\Home

Napisano 12 kwiecień 2012 - 15:21

@up: oj tam oj tam. Bardzo epickie! XD 9/10
  • 0

Dołączona grafika

#6 Pepemag

Pepemag

Kopacz Dirtu

• 130 postów
  • Nick MC:Pepemag
  • Gram na:
    Survival
  • LokalizacjaPrzed lapkiem

Napisano 12 kwiecień 2012 - 16:03

Około milion klocków? chyba trochę przesadziłeś z oszacowaniem.
  • 0

#7 TheBoxWorld

TheBoxWorld

Początkujący

• 14 postów

Napisano 12 kwiecień 2012 - 19:57

Szacowaniem? Hmm z tego co pamiętam to na początku rzeźbiliśmy burty z dużego prostopadłościanu, który miał objętość, coś ponad 2 mln klocków.
A odnośnie żagli, ja osobiście chciałem je pogrubić, ba obecna wersja jest trzecim z kolei projektem. Problem w tym że pewna osoba stroiła fochy, więc koniec końców zostawiliśmy ten.

Statek jest epicki. Bardzo dobrze pasuje do niego ten texturepack. Ile go budowaliście?

Hmm w znacznej mierze, to ja go budowałem. Ogólnie zajęło to 2 tygodnie. Z tym że trudno mówić, że robiliśmy to przez całe ferie. Jak zwykle przy każdym dobrym pomyśle, były okresy nagłego przypływu weny, kiedy potrafiłem przesiedzieć parę ładnych godzin i robić, a także parę dni takich, gdzie nawet nie wszedłem na serwer. Albo wszedłem i skakałem po całym statku przez parę godzin. Dodatkowo bądź co bądź ale możliwości rozwalania czegoś z armat, to pokusa, trudna do pokonania. Co do texture packa, to ja miałem pewne obiekcje, ale koniec końców, postanowiliśmy że będzie użyty ten.
  • 0

#8 SkateKoliva

SkateKoliva

Trololololo...lolololo

• 590 postów
  • Nick MC:SkateKoliva
  • Steam ID:ID? A co to? Nick: SkateKoliva
  • Gram na:
    Aliquam
  • LokalizacjaPrzy biurku ...

Napisano 12 kwiecień 2012 - 19:59

Jednym slowem...EPICKIE i bez gadania
11/10 i plusik...
  • 0

Chciałbym przeprosić wszystkich graczy serwera freebulid za to że używałem takiego gówna jak x-ray odinstalowałem go bo zepsuł mi gre na moim ulubionym serwerze dostełem za niego permbana . Prosze o un bana i pżepraszam wszystkich za to , zrobiłem coś debilnego przepraszam za to administracje i graczy błagam o unbana jusz nie zainstaluje x-ray zapomne otym modzie i bende grał normalnie. [...]

#9 MajkelMajkel

MajkelMajkel

Początkujący

• 17 postów

Napisano 12 kwiecień 2012 - 21:13

Pirat, zamykam
  • 0

#10 Woozie

Woozie

Władca Tosterów

• 1394 postów
  • Nick MC:kubastr11
  • LokalizacjaLost Heaven

Napisano 12 kwiecień 2012 - 21:38

Hehe, dobry żarcik kolego! Co powiesz na bana? Permanentnego? Taaak!
  • 0

sygna.png

"Let the music in tonight
Just turn on the music
Let the music of your life
Give life back to music"

#11 Norbi :P

Norbi :P

Kopacz Dirtu

• 157 postów
  • Nick MC:Norbiiiii
  • Gram na:
    Aliquam
  • LokalizacjaGóra

Napisano 12 kwiecień 2012 - 21:51

Epicki 9/10 :P
  • 0

#12 Jakobsolak

Jakobsolak

Początkujący

• 20 postów

Napisano 21 kwiecień 2012 - 10:11

Wow, super, extra, mega!
Daje 30/10 - epickie:D
  • 0

#13 Xome

Xome

Początkujący

• 14 postów
  • Nick MC:Xome

Napisano 25 kwiecień 2012 - 20:25

Bardzo fajne ;)
8.5/10
  • 0

#14 w0t0s

w0t0s

Początkujący

• 35 postów
  • Nick MC:w0t0s
  • Gram na:
    Freebuild, Survival

Napisano 29 kwiecień 2012 - 11:50

WOOOW, EPIC 20/10! Bardzo fajne!
  • 0

Also tagged with one or more of these keywords: statek piracki, statek, działa, największy, projekt, theboxworld

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych