Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A tutaj drugi odcinek w którym zwiedzamy jaskinie , mam nadzieję , że wam się spodoba. Link do kanału :

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Drugi odcinek :

[media]

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

[/media]

Edytowane przez Konradiixx

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Cóż to za głosik słaby i młody?
Cóż to za rozdzielczość niska?
W rytm kiepskiej przygody
Całość, ogólnie, obrzydza.

Nie widzę w Tobie świetlanej przyszłości, ale życzę powodzenia. Edytowane przez Quasindro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zaje.fajny domek wykopany w dircie :D Jeszce ten komentarz "wyposażyłem trochę wnętrze" :D sry, ale mnie to rozwaliło :D A potem chodzisz przesz 10 minut po kopalni, raz na 2 minuty mówiąc "węgiel, żelazo, węgiel". Przydałaby się jakaś akcja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez jakubix202
      prosze o pomoc  jak zrobić aby gracze mieli dostęp do komend spawn warp podajcie komendę prosze!
    • Przez majaczuuu
      O nas:
      -Duża sieć z 200-300 graczami online
      -Serwery dedykowane oraz ochrona anty-ddos
      -Współpraca z dużymi youtuberami
      Wymagania:
      -Wiek min. 16lat
      -Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu serwerów Minecraft
      -Znajomość pluginów darmowych oraz płatnych
      -Doświadczenie w tworzeniu serwerów długoterminowych (np. Skyblock, Prison)
      -Możliwość podpisania umowy o poufności
      Mile widziane:
      -Podstawowa znajomość JAVA
      Oferujemy:
      -Możliwość wynagrodzenia finansowego po okresie próbnym (1-3mc)
      -Możliwość odbycia praktyk w naszej firmie
      Zainteresowanych zapraszam do wysłania wiadomości na GG: 8235617 bądź tutaj w wiadomości prywatnej opisującej Twoją osobę i doświadczenie.
    • Przez Network-Monitorin
      Witam bardzo serdecznie, poszukuje technika na serwer minecraft o nazwie NetworkCraft.pl.
      Czego oczekuje?
      - Chec i zdolnosci pracy w grupie.
      - Spedzanie minimum 4,5 godziny dziennie przy projekcie.
      - Wiek ( Nie mniej niz 17 lat )
      - Posiadanie Komunikatora glosowego teamspeak3.
      - Wiedza w edycji/pisaniu pluginow.
      - Znajomosci wsrod spolecznosci minecraft, ktore przeistocza sie w zaangazowanie do wejscia na serwer.
      Co oferuje?
      - Stabilny serwer na maszynie 8gb ramu ( tylko przy starcie ), mozliwosci mamy sporo i jestemy w stanie w kazdej chwili powiekszyc ram az do 21gb.
      - Support w jezyku Polski/Angielskim ( pon,wt,sr w godzinach 10/11 do 24/01 | czw,piat w godzinach 14/15/16 do 24 )
      - Ochrona AntyDDos ( Az do 950 gbps maxymalnej filtracji ddos )
      - Pokrycie wszelkich platnosci zwiazanych z serwerem.
      - Zaplata miesieczna w zaleznosci od zarobionych pieniazkow na serwerze.
      - 20% zyskow z serwera bedzie przeznaczone na jego rozwoj. ( Reklamy/Etc... )
      - 100% uptime serwera
      - Lokalizacja Polska (Warszawa)
      - Serwer teamspeak3 + wspolpraca z 3 bardzo rozwinietymi serwerami hurtworld ze strony mojego bardzo dobrego znajomego.

Napewno znalazlo by sie wiecej rzeczy ktore moglbym zaoferowac, lecz ten temat to jest dopiero poczatek.Jezeli chcialbys podjac wspolprace zapraszam pod email: wspolpraca@myteamspeak3.pl

//Poprawiam tagi w temacie ~ VenomPCPL
    • Przez Qtvs
      Witam
      Mam problem z minecraftem.
      Mianowicie chodzi o to, że wchodzę na serwer, trochę sobie pogram i nagle mnie wywala z taką treścią przed oczyma:
      Internal Exception: java.ioIOException: Istniejące połączenie zostało gwałtownie zamknięte przez zdalnego hosta
      Co mam zrobić? Nie mogę przez to grać w spokoju bo mnie wywala co chwile!
      Launcher: Crystal Launcher
      Java: Najnowsza 8 161 update
      Argumenty javy w launcherze: -Xmx1G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M -noverify

• Przez adupl21
      Witam, poszukuje konkretnej ekipy do stworzenia serwera, który z czasem będzie się stawał jak najpopularniejszy. Serwer będzie typu survival / freebuild (kwestia dogadania). W przeszłości posiadałem kilka serwerów cieszących się całkiem dużą popularnością, znam się na rzeczy, jednak potrzebuję jakiś czas żeby sobie przypomnieć cześć rzeczy, których nie pamiętam, co jest spowodowane ok. 1,5 roczną przerwą z Minecraft'em. Potrzebuję ludzi, którzy posiadają podstawową wiedzę o pluginach, są w miarę ogarnięte, co najważniejsze mają poczucie humoru. Mam nadzieję, że szybko znajdę tych, których szukam. Chętni pisać priv!!!!

Wymagania:
      - 15+ ( jeśli ktoś jest trochę młodszy, a faktycznie się zna będzie brany pod uwagę :D)
      - discord / ts
      - czas na tworzenie edycji serwera, a w późniejszym czasie na zajmowanie się nim
      - znajomość pluginów itp.