Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak poznałeś Minecraft'a?

minecraft dyskusja

• Please log in to reply

102 odpowiedzi w tym temacie

#61 Corypto

Corypto

Nieznany

• 6 postów
  • Nick MC:Corypto
  • Wersja:Pełna
  • Gram na:
    Survival

Napisano 30 lipiec 2012 - 21:04

Wygrałem w konkursie i postanowiłem zagrać.
  • 0

#62 Bartios

Bartios

Zdobywca Jaskiń

• 370 postów
  • Nick MC:przeclaw99
  • Steam ID:BartiosMX
  • Gram na:
    Freebuild

Napisano 04 sierpień 2012 - 18:51

refresh

Nie chce mi się już nawet powtarzać... NIE BUMPUJEMY TEMATÓW z pominięciem Twórczości i paru wyjątków! +warn //Woozie
  • 0
Spróbuj tęczy,skubnij tęczy.

#63 lukkru

lukkru

Nieznany

• 3 postów
  • Nick MC:lukru
  • Gram na:
    Survival

Napisano 11 sierpień 2012 - 16:13

Ja zacząłem grać w Minecrafta w Maju 2011, w przeddzień zapowiadanego "Końca Świata" ;p Ciekawe, czy ktoś to jeszcze pamięta ;p W każdym bądź razie już wcześniej słyszałem o tej grze, ale wtedy po raz pierwszy się z nią osobiście zetknąłem poprzez kolegę. Zadzwonił do niego inny kolega i spytał się, jak się robi deski. Podsłuchałem i po zakończonej rozmowie spytałem się po prostu WTF?! A on, że, no wiesz, Minecraft ;)
  • 0

#64 Uberman19

Uberman19

Początkujący

• 13 postów
  • Nick MC:Uberman19
  • Gram na:
    Freebuild
  • LokalizacjaGliwitz! Koło Katowic, a dokładniej krzesło.

Napisano 11 sierpień 2012 - 19:57

Ja pewnego razu na grze Sherwood Dungeon(gra z czatem) dowiedziałem się od kolegi o jakimś MineCrafcie.Z ciekawości ściągłem gre(chciałem tylko zobaczyć) była to wersja 1.7.3.No i jakąś polubiłem tą gre.Za niedługo postanawiam kupić oryginał.

Ja podobnie, grałem na classicu a potem kupiłem minecrafta ale zaczęło się od Sherwooda :D Grałem od wersji 1.8
  • 0
Dołączona grafika ON ŻYJE!

#65 Zoh4n

Zoh4n

Początkujący

• 61 postów
  • Nick MC:Zoh4n

Napisano 14 sierpień 2012 - 09:36

Ja zacząłem grać od 1.3_1 ;d Kiedy przeglądałem filmiki na yt zobaczyłem o tym filmik. To z kolegami dla beki chcielismy zagrac a nas wciągnęło, że kupilismy oryginałki:d

Użytkownik Zoh4n edytował ten post 14 sierpień 2012 - 09:37

• 0
Dołączona grafika
Piraci - kamraci

#66 duzygosciuPL

duzygosciuPL

Początkujący

• 31 postów
  • Nick MC:duzygosciuPL
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 17 sierpień 2012 - 09:27

Ja wpisałem na you tubie fraze "polska winda" (może to dziwne ale interesuję się windami) i wyskoczył mi film "Jak zrobić windę w minecraft polski poradnik" Włączyłem ten film i od tamtej pory zacząłem oglądać lets'play'ie JjayJokera i dopiero po miesiącu kupiłem minecrafta.
  • 0
Dołączona grafika

#67 cyprianz5

cyprianz5

Początkujący

• 90 postów
  • Nick MC:cyprianz5
  • Gram na:
    Freebuild
  • LokalizacjaBielsko Biała

Napisano 17 sierpień 2012 - 12:45

Mój kuzyn znalazł gdzieś tą grę, ale grał TYLKO na classicu, na internecie.
Zaczęliśmy oglądać filmiki z MC, jakieś "Jak zrobić windy wodne" "Jak zrobić pułapki na moby w minecraft" etc. i dziwiliśmy się dlaczego na tamtych filmach są serduszka, a tam gdzie my graliśmy nie było, dlatego 20min. po tym jak w ogóle dowiedziałem się o mc. No i od tamtego czasu gram jako 1. z całej szkoły :P
(A u mnie cała szkoła gra w MC :D)
  • 0

#68 norbikx2112

norbikx2112

Nieznany

• 4 postów
  • Nick MC:NOrberto
  • Gram na:
    Freebuild

Napisano 17 sierpień 2012 - 16:36

Mi powiedział kolega o tej grze :)
  • 0

#69 Ramanon

Ramanon

Początkujący

• 22 postów

Napisano 22 sierpień 2012 - 13:01

Kiedy wyszedł już o nim się dowiedziałem z Cd-action-a ;]
  • 0

#70 Mumix

Mumix

Nieznany

• 5 postów

Napisano 23 sierpień 2012 - 11:49

Widziałem różne screen'y na necie i filmy na YT. Z początku byłem negatywnie nastawiony. Ale z ciekawości ściągnąłem piracką wersję i bardzo mi się ta gra spodobała.
  • 0

#71 MilkShake

MilkShake

Początkujący

• 12 postów
  • Nick MC:MilkShake
  • Steam ID:MilkSkate
  • Gram na:
    Aliquam, Freebuild, Survival
  • LokalizacjaPrzy Monitorze

Napisano 23 sierpień 2012 - 13:17

Minecrafta Poznałem u Kolegi Pokazał Mi tą gre zainteresowałem się nią była bardzo ciekawa wiec Zaczynałem w nią grać I tak poznałem Minecrafta
P.S:Wiem wiem Mały Komentarz
-Pozdro

Mój kuzyn znalazł gdzieś tą grę, ale grał TYLKO na classicu, na internecie.
Zaczęliśmy oglądać filmiki z MC, jakieś "Jak zrobić windy wodne" "Jak zrobić pułapki na moby w minecraft" etc. i dziwiliśmy się dlaczego na tamtych filmach są serduszka, a tam gdzie my graliśmy nie było, dlatego 20min. po tym jak w ogóle dowiedziałem się o mc. No i od tamtego czasu gram jako 1. z całej szkoły :P
(A u mnie cała szkoła gra w MC :D)

Wo Kurde Cała szkoła Szkoła Fanow Minecrafta woah. :blink:

Użytkownik MilkShake edytował ten post 23 sierpień 2012 - 13:15

• 0

Dołączona grafika

Colorki Yay

#72 KubaCzarny123

KubaCzarny123

Osieroconych płyt Selektor

• 961 postów
  • Nick MC:KubaCzarny123
  • Steam ID:KubaCzarny123
  • Gram na:
    Freebuild
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 27 sierpień 2012 - 22:22

Moja historia z grą jest prosta, wręcz banalna.
O Minecraftcie dowiedziałem się od kolegi... No, ale nie tak od razu. :)
Pierw kolega mojego kuzyna zachęcił go, do wspólnej zabawy i poznania kwadratowego świata na paru serwerach. Były to początki, classic. Ten wspaniały classic... Przejdźmy do sedna.
Nabijałem się z niego, że chce robić kwadratowe bałwany. Wszyscy mieli beke, ale on nie zaprzestał gry. Po jakimś miesiącu, omyłkowo wkleił mi na skajpie link do minecraft.net. Wszedłem... I już nie wróciłem. :D Siedziałem przed laptopem bite pięć godzin i robiłem chatki z drewna i podwodne bazy. Zbliżał się duży test, więc z braku czasu zupełnie zapomniałem o Minecraftcie i porzuciłem mój kwadratowy świat. Nie na długo...
Parę miesięcy później, pierwsze odcinki JJay'a pokazał mi inny kuzyn ( Darkfaire )
I tak, jakoś czas szybko minął, że jest pełna wersja, a dokładniej 1.3.2 i parę snapshot'ów.
KONIEC

Użytkownik KubaCzarny123 edytował ten post 27 sierpień 2012 - 22:24

• 0

vNVXQlO.png

NEO V ROM X-GAMER V2, NIGHTELF 10.1, ROOT @1,8Ghz (1,4Ghz na codzień)

One S

http://www.fabrykakl...pl/?refId=60565

#73 guciokonda

guciokonda

Car

• 254 postów
  • Nick MC:guciokonda
  • Gram na:
    Aliquam, Freebuild, Survival
  • LokalizacjaImperium Rosyjskie

Napisano 28 sierpień 2012 - 17:04

Dzięki 2 kolegom z klasy. 1 pokazał mi jak sam gra-2 przyszedł do mnie i wyjaśnił co i jak mam zrobić,żeby go zdobyć.
  • 0

NOYLpyn.jpg
                                                                                https://www.youtube....h?v=emNUP3EMu98

#74 DjPolska123

DjPolska123

Nieznany

• 5 postów

Napisano 30 październik 2012 - 07:27

Jak poznałem Minecrafta:
do moich sąsiadów przyjechał mój kolega z koleżanką.Zaczęli mówić o jakiejś grze(minecraft 1.2.5).Kiedy zaczął mi pokazywać myślałem że to błąd grafiki że wszystko jest kwadratowe :)Dopiero gdy zobaczyłem TNT,NPC,tory chciałem wtedy w to grać.
Kiedy wyjechali zostawili mi płytę z minecraftem która nie chodziła.Kiedy już miałem internet dowiedziałem się więcej o minecraftcie.
Po trwających ponad miesiąc problemach z JAVA(nie działał minecraft) gram sobie do teraz :)

Moja historia wersji:1.2.5-pc demo-1.3.2-1.4.2

Użytkownik DjPolska123 edytował ten post 30 październik 2012 - 07:31

• 0

#75 Jyeq

Jyeq

Początkujący

• 23 postów
  • Wersja:Classic
  • Gram na:
    Freebuild

Napisano 23 styczeń 2014 - 13:13

Ja również dowiedziałem się z YouTube. Natrafiłem przypadkiem na filmik i zacząłem szukać w internecie tej gry aż natrafiłem na wersję demo, która umożliwiła mi zapoznanie się z tą grą. To były czasy :)

• 0

#76 tomey62

tomey62

Początkujący

• 12 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 18:14

Ja poznałem minecrafta dzięki jjayowi. Mialem w polecanych filmach jego 33 odcinek z sezonu pierwszego i przez to pobralem ta gre.

• 0

#77 WolFiK

WolFiK

Początkujący

• 14 postów
  • Nick MC:WolfDZ
  • Steam ID:wiesiekgalareta
  • Gram na:
    Aliquam, Survival
  • LokalizacjaKraśnik

Napisano 04 luty 2014 - 20:39

Przygoda w Minecraft? Początki gry?

Tak.. dobrze to pamiętam.
To jest nawet śmieszna historia. Bynajmniej ja tak uważam, dla innych to może być ciekawe doświadczenie. Otóż pierwszy raz Minecrafta poznałem ok. 3-4 lata temu, jak chodziłem do gimnazjum. Wtedy była era Metinów i pierwszy raz słyszałem o kwadratowym świecie jakim jest Minecraft. Było to na lekcji informatyki, odpaliliśmy kompa oraz i zauważyliśmy ikonkę Mojangu.. Na początku myśleliśmy, że to jakiś program, który pozwoli namieszać w ustawieniach komputera lecz tak nie było.. Był to Launcher Premium. Wiec nie za bardzo sobie pograliśmy.
Parę dni później kilku znajomych znalazło wersję piracką. Wtedy zaczęło się coś z czego teraz się śmieje. Każda przerwa, lekcja to było nasłuchiwanie jak to ktoś wybudował sobie dom z cobla, znalazł mała jaskinie czy ubił świnie.. Wielkim osiągnięciem było zbudowanie domku z drewna oraz cobla.. Łał.. wtedy było się kimś.
Oczywiscie była to nieliczna grupa osób w klasie więc wiadomo ja i kilku innych wyśmiewaliśmy ich oraz tę grę. W głównej mierze uważałem jak kwadraty oraz prosta mechanika może być zjadaczem wolnego czasu bądź nudy..
Niewiele długo po tych wydarzeniach sam zacząłem grać gdy tylko dowiedziałem się, że istnieje tryb multiplayer. I jak wyglądał mój początek? Najpierw wchodzę w tryb single i zaczynamy... Dlaczego tak wolno drewno ścinam..? A kamień to już całkowicie porażka.. Dlaczego ziemia nie upada a piasek tak?! Otworzyłem sobie Minecraft Wiki i potrzebne mi receptury czerpałem właśnie z tej strony.. Nagle ścięcie drewna to było praktycznie 2 sekundy tak samo jak kamienia. Byłem bardzo ucieszony bo w końcu mogę sobie zbudować dom i mieszkać w nim.. takie realne życie w kwadratowym świecie.. I nagle sen stał się koszmarem.. Noce się dłużyły.. Wróg otaczał moja ostoję świętości. Aż w końcu zobaczyłem stwórce.. Creeper wybuch tuż za mną i zabrał mnie ze sobą do świata Hadesu. 
Dobra. Postanowiłem sprawdzić ten tryb multi. Wtedy wychodziło na oko sprawne bukkity.. To chyba była wersja 1.4.. ale nie pamiętam dokładnie. Moim pierwszym serwerem był FreeBuild. Całkowicie nie wiedziałem o co w nim chodzi. Wtedy właśnie pierwszy raz miałem styczność z takim czymś jak AuthMe, Permissions czy nawet World Guard i Edit. Byłem bardzo ucieszony kiedy dostałem swoją pierwszą działkę. Dlaczego? To prostę. Mogłem pochwalić się talentem razem z innymi a nie tylko ze świnką czy krową.
Parę miesięcy później serwer upadł i do Minecrafta zaczęto ładować nowości, które urozmaicały grę. Przez cały okres gruntownej modernizacji MC nabywałem doświadczenie w prowadzeniu serwerów bądź VPS. Dzięki niemu miałem okazję parę razy tworzyć serwery +200 slotów oraz obserwować jak gracze zmieniają się z wersji na wersję.. I tak ciągnie się to dalej.

• 1

#78 Thing

Thing

Początkujący

• 11 postów
  • Nick MC:Thing
  • Wersja:Classic
  • Gram na:
    Survival, Uncrafted
  • LokalizacjaMałopolska

Napisano 11 luty 2014 - 17:48

Ja Minecrafta poznałem ok. 4-5 lat temu. Powiedział mi o tym mój kolega który mieszka nie daleko mnie.

Na samym początku strasznie lamiłem.. :D
Teraz nie pojmuje tego jak można tak nie ogarniać tej gry.

Po czasie sam dochodziłem co czym wykopywać i tak dalej, oczywiście od czasu do czasu zerkałem na internet w szukaniu rozwiązania na moje problemy :P.

Pamiętam jak znalazłem pierwszy raz diaxy, byłem w euforii..

Po ok.1 miesiącu zacząłem grać z kolegami na serwerze.

Oczywiście miałem dużo przerw z tą grą, ok.3-4 po 2-3 miesiące.

Bardzo mi się podoba że Mojang nadal pracuje nad tą grą i ciągle nas czymś zaskakuje.

• 0

Daj diamenta ! :D

dfca0e7187caf74d098105f76d3b6cca.jpg

#79 TheMystez

TheMystez

Początkujący

• 27 postów

Napisano 14 luty 2014 - 22:01

A ja minecraft'a poznałem po tym, że mojego brata zaprosili jacyś koledzy i tak patrzyłem jak oni grają aż w końcu sam zagrałem ;D

• 0

#80 lefondesin

lefondesin

Początkujący

• 56 postów
  • Nick MC:lefondesin
  • Steam ID:lefondesin
  • Gram na:
    Survival
  • LokalizacjaPrzed komputerem :D

Napisano 15 luty 2014 - 16:15

Nie wiem jak poznałem minecrafta. Minecrafta znam prawie od jego początków, ale nigdy mnie nie interesował aż do bety 1.6, kiedy to kolega mi go pokazał. Przypomniałem go wtedy sobie. Uznałem że to fajna gra, a więc grałem.  Miałem wielki ubaw z tnt itp. Bardzo dużo budowałem, aż do znudzenia. Nie wiem teraz nawet czemu. Muszę chyba trochę od niego odpocząć, bo mnie zaczyna nudzić.

• 0

Dlaczego większość osób to czyta? Przecież to, co tutaj jest napisane jest bez sensu i marnuje twój czas...mca.png
Podziękuj ładnie jeśli pomogłem :)                             |

Mam zamiar grać na tym modzie kiedy tylko wyjdzie  v

Beznazwy-1.jpg

Also tagged with one or more of these keywords: minecraft, dyskusja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych