Skocz do zawartości

Javaxy

Początkujący
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Javaxy

 • Tytuł
  Nieznany
 1. Vsync z optifine

  Nie było to ustawione, mam przesunięty na maksymalną ilość i wciąż zachowuje się jak jakby Vsync był włączony
 2. Vsync z optifine

  Zrobiłem tak jak mówiłeś, wszedłem w folder .minecraft , potem options i enableVsync był ustawiony na false. Grając bez optifinea fpsy dochodziły do 250, a z optifinem było jest tak jak w przypadku włączonego Vsynca (czyli do 60-80fpsow), chociaż tak naprawdę jest wyłączony. Jest jeszcze jakas możliwość poprawiania tego, by móc grać z optifinem z bardzo dobra wydajnością? Teoretycznie 60-80 fpsow by wystarczyło jednak skoro laptop ma bardzo dobre parametry dlaczego nie moglbym mieć więcej. Dodatkowo zainstalowałem sobie shadery ale wtedy fpsy drastycznie spadły do 20, pomimo świetnej specyfikacji
 3. Vsync z optifine

  Witam Zwracam się z problemem dotyczącym wyłączeniu opcji Vsync w Minecrafcie do którego został zainstalowany mod Optifine. Kiedy jeszcze owego moda nie było, bez problemu można było wejść w opcję gry i ukazywala się opcja Vsync, jednak teraz kiedy Optifine został zainstalowany, ta opcja zniknęła. Co trzeba zrobić aby móc ją wyłączyć gdy ma się zainstalowanego Optifine'a?
 4. [Solved]Maksymalnie 30-60 fpsów

  Po wyłączeniu VSynca w ustawieniach w grze, fpsy wzrosły do maksymalnie teraz 70-80. Nie wydaje mi się żeby z takimi parametram, mogło być tylko najwyżej 80 klatek. Czy jest jeszcze jakieś inne rozwiązanie? EDIT: ok, po dłuższej konfiguracji fpsy wróciły do normy, dziękuję za pomoc!
 5. Witam Mam problem dotyczący możliwości grania w Minecrafta tylko na najwyżej 60 fpsach przy bardzo dobrej specyfikacji mojego laptopa (i7, gtx 1050, 8gb ramu). Laptop zakupiony został kilka dni temu, jest nowy. Od momentu zainstalowania gry maksymalna ilość to tylko 30 fpsow jednak po krótkiej konfiguracji w GeForce Experience klatki na sekundę wzrosły do maksymalnie 60.Co mam zrobić by ich ilość wzrosła na jak największą jaka może być na tym laptopie?
×