Skocz do zawartości

Mati7890

Początkujący
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Mati7890

 1. Zarabianie tylko dla DOBRYCH budowniczych? 80% publicznych serwerów creative robi wielkie diamentowe kloce,konkursy skinów i RolePlay,którymi zasyfiają publiczne czaty. Czego ty oczekujesz od szarej masy? że będą budować na tyle dobrze,żeby dawać lajki? albo dadzą sobie ''po koleżeńsku'',bądź (w przypadku serwera non-premium) narobią multikont do lajkowania konta głównego. +1.9? tam jest dosyć mało bloków,komend etc... no,ale skoro nie ma nowszej wersji twoich pluginów na pojazdy,to trza sie cieszyć byle czym.
 2. Brak możliwości skakania

  ja myślałem że Shift to skradanie się w domyślnych ustawieniach MC. spróbuj ctrl + spacja + W, wtedy skoczysz. bo Shift spowalnia ruchy zamiast przyspieszać ale ty możesz mieć ustawione jak tam chcesz te sterowanie...
 3. Co byś chciał(a) zobaczyć na naszym serwerze?

  Ja osobiście nie wiem,czy wolałbym grać na freebuild z piaskownicą,tartakiem itp.. czy czysto survivalowej rozgrywce. więc i jedno,i drugie. mówiąc ''jedno i drugie'' mam na myśli darmowe tartaki,kopalnie tylko z kamieniem,żelazem i węglem oraz jakąś piaskownicę do gliny,piaskowca itp.. a inne-z redstone, diamentami i drogimi materiałami typu Purpur byłyby tylko dla graczy wyróżnionych aka VIP. reszta niech idzie kopać na mapę survival,która by się regenerowała raz na 3 dni. Inna sprawa to małe dodatki dekoracyjne do działek. mam tu na myśli sporą listę główek (to chyba plugin HeadBase,nie wiem),jakieś meble z niewidzialnych Armor Standów itp... no i dodałbym fakt,że VIP byłby do kupienia do wyboru albo za walutę serwerową na kilka dni ,albo za parę złotych (symboliczne 5zł,może 10) SMS-em NA ZAWSZE przecież administracja musi z czegoś utrzymać maszynę ,no nie? ewentualnie serwerowa baza skinów,żeby np.podczas nagrywania Machinimy jedna osoba mogła używać kilku skinów podczas jednej sesji nagrywań więcej nie mam pomysłów.
×