Skocz do zawartości

Jakub Klimczak

Początkujący
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez Jakub Klimczak

 1. Prezentacja bardzo niechlujna, ale treściwa. Po zarejestrowaniu się jakaś siła zaczyna siłą oprowadzać nas po serwerze i pojawiają się brzydkie, niewidoczne w niektórych momentach napisy z błędami językowymi o ortograficznymi. Budowle przedstawione podczas prezentacji są brzydkie, zestawione z odrażającym otoczeniem, składającym się na przykład ze ścian zrobionych z latarni morskich. Wiele nieprzetłumaczonych rzeczy, często tych najważniejszych, a najbardziej skomplikowanych patrząc ze strony gracza. Gra wymusza na graczu pewne akcje, zatrzymuje go w nieodpowiednich momentach, sprowadza się to do czegoś na wzór RPG, a to, w połączeniu z trybem Creative daje wizje karykaturalnego wręcz świata. Czat przerażający, długie, dające po oczach frazy z informacjami sprawiają, że nie można skupić się na rozgrywce i budowaniu. Mimo. czasami dziwnych i niewytłumaczalnych atrakcji, wciągnąłem się lekko w możliwości wyboru pojazdów. Każdy serwer powinien iść z duchem nowych aktualizacji, bo nie każdy gracz będzie miał ochotę grać na starszej wersji. W niniejszym serwerze nie ma nic autorskiego, a większość rozwiązań jest po prostu pobranych z internetu. Spawn, czyli /kawiarnia jest brzydki, ciasny , nudny i napchany hologramami. Niestety obawiam się, że serwer w obecnej postaci jest skazany na straty. Życzę samych sukcesów, Kuba.
 2. Mimo dość krótkiej prezentacji - jest ona treściwa i przedstawia najważniejsze informacje potrzebne dla gracza. Największym mankamentem Polskich serwerów jest to, że nie wszystko jest przetłumaczone, przez co polskie napisy są brzydko zestawione z angielskimi, również i na tym serwerze. Spawn może i nie jest najwyższych lotów, ale jest nieskomplikowany i przejrzysty. Serwer korzysta z podstawowych komend (gildie, warpy, kity) oraz mechanik (VIPy, Vipy+ itp). Czat przejrzysty, nie narzucający się graczowi. Administracja aktywnie uczestniczy w działaniu i funkcjonowaniu serwera poprzez organizację różnorodnych eventów. Serwer posiada własne forum. Problem w tym, że serwer nie ma nic innowacyjnego, czegoś, czym mógłby wyróżniać się spośród innych. Targi z wieśniakami, standardowe frakcje, wypadanie głów są już dość oklepanym tematem. Osobiście wydaje mi się, że dobra reklama oraz zatrudnienie osoby od "kreatywności" będzie dla tego serwera najlepszym rozwiązaniem, bo jest to serwer z potencjałem. Życzę sukcesów i pozdrawiam, Kuba.
 3. [1.9-1.12.2][SKYBLOCK][OFFLINE][$] Go2Play.pl

  Prezentacja serwera całkiem ciekawa, zadbano o walory estetyczne i zamknięto się w stylu minecraftowym - całkiem dobry pomysł. Serwer wita nas koniecznością nie tylko zarejestrowania swojego hasła, ale i podania e-mailu w imię bezpieczeństwa. Wita nas brzydki i niewidoczny napis "Skyblock" z fajnie odwzorowanymi wiadrami lawy i wody. Wchodzę więc do portalu, z nadzieją, że właściciele postawili na unikalność i nie odwzorowali 1:1 swojego serwera na setki innych o podobnej tematyce, a jest to główny problem dzisiejszych serwerów - brak własnego pomysłu. Ku mojemu zaskoczeniu wita nas bardzo ładna, bo świąteczna mapa, a dokładniej spawn. Pierwsze co się rzuca w oczy to bardzo kolorowy i nieestetyczny czat, z którego cokolwiek trudno odczytać bez dostania oczopląsu. System aukcji, wskazanie palcem graczowi zasad i jego możliwości jak najbardziej na plus. Bardzo ładna, chwilami słabo przejrzysta od nawału kolorów mapa. Paintball i wiele innych urozmaiceń. Zapowiada się ciekawie. Generator wyspy też całkiem udany. Do wyboru dwie wyspy: standardowa i zaawansowana, na której znajdziemy między innymi maszynę do tworzenia kamienia, a w początkowej fazie towarzyszy nam fajny zwierzak. Sklep również niestandardowy, bo nie są to po prostu tabliczki wywieszone na ścianie, a podpisane NPC specjalizujące się w sprzedaży konkretnych rodzajów materiałów i minerałów. Podsumowując, jest to całkiem udany projekt Skyblocka, jednak mimo swojego pierwszego wrażenia, posiada pewne niedoskonałości, między innymi nieubłaganie niewyraźny czat i napisy pod TAB. Wydaje mi się, że jeżeli twórcy przyłożą się jeszcze do promocji serwera i będą go stale rozwijać, dodając nowe tryby, serwer ma świetlaną przyszłość. Pozdrawiam i życzę sukcesów, Kuba.
 4. Poczynając od samej prezentacji - ta nie jest zła, aczkolwiek ogólna jej estetyka pozostawia wiele do życzenia - ogromne, duże, białe litery? Bardzo dziwne IP, serwer powinien zrobić wszystko, aby było ono krótkie i wpadające w pamięć, no ale cóż, to tylko szczegóły... . Wejście na serwer dość problematyczne, zwłaszcza dla użytkowników o słabych komputerach. Wokół witają nas jakieś skaczące kwadraciki, które nijak mają się do całokształtu całego spawnu, poza tym nie pomagają w stabilności FPSów. Wokół mapa daje wrażenie wyblakłej, brzydkiej, dającej po oczach - gracz tak na prawdę nie wie, gdzie jest. Zastosowano wiele patentów, widać, że technik się stara - system dróg, bloki wejścia. Problem jest następujący: tak na prawdę gracz nie wie, co ma zrobić po tym, jak się zarejestruje - w jaki sposób dojść na mapę survivalową? Iść przed siebie? Otóż nie, bo już po kilku metrach napotykamy na czarną dziurę. Zauważyłem również wiele dziecinnych rozwiązań, takich jak napis "69" z podpisem "numerek seksu". Niestety to nie czasy 2009 czy 2010, gdzie użytkownicy śmieją się z takich i owakich "śmiesznych żarcików". Spawn został najprawdopodobniej nie zbudowany, ale zostały podmienione jego bloki komendą //replace. Wreszcie udało mi się teleportować na większą mapę. Ku mojemu zdziwieniu ukazały się dość ładne widoki ogromnych drzew iglastych i brzóz. Niestety, wtem, nagle - crash gry, który był nożem w plecy w mojej podróży po tej nieudolnej próbie założenia sensownego serwera prywatnego Minecraft. Mimo wszystko coś zostało rozpoczęte. Osobiście uważam, że serwer potrzebuje dobrego, odpowiedzialnego człowieka, który pokierowałby tym wszystkim. Należy zaciągnąć technika do roboty - bo ma potencjał, ale wykorzystuje go w minimalistyczny i zły sposób. Budowniczy będzie zbawieniem dla tego serwera. Być może wtedy do uporczywe "0", odciskające piętno na wielu polskich serwerach, zniknie. Pozdrawiam i życzę sukcesów. Kuba.
 5. Dzień dobry!

  Imię: Jakub O mnie: Interesuje się sportem – głównie piłką siatkową oraz koszykówką. Nietypowym hobby, ale również możliwością rozwoju od strony przyrodniczej jest myrmekologia – czyli hodowla mrówek. Są to niesamowite owady społeczne, dzięki którym życie nabiera tempa. Moja przygoda z nimi trwa już od 2012, więc aż 5 lat. Obecnie chodzę do II klasy liceum w pięknym, ale małym mieście Nowy Sącz (małopolska) oraz interesuje się językami obcymi. Uwielbiam współpracę w ekipie, staram się być skromny oraz jeżeli sytuacja tego wymaga bardzo formalny i poważny. Z reguły lubię się bawić i jestem w tym całkiem niezły. Lubię gry RTS i słucham wyłącznie muzyki POP. Zalety: Komunikatywny, łatwo nawiązujący kontakty, punktualny, odpowiedzialny a przede wszystkim z ogromnym doświadczeniem. Szybki kontakt ze mną przez jakikolwiek komunikator, czy to TS, GG, Skype a jeżeli sytuacja jest krytyczna – Facebook. Mikrofon/kamerka: Jeżeli chodzi o mikrofon jestem dyspozycyjny. Znajdź mnie na tych portalach klikając w banner! Pomagaj, działaj, odpowiadaj…
×