Skocz do zawartości

adam11102

Początkujący
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O adam11102

 • Tytuł
  Początkujący

Informacje profilu

 • Nick Minecraft
  adam11102
 • Wersja
  Niepełna
 • Discord
  Jezus
 1. Udostępnianie Serwera

  Siemka. Wie ktoś jak udostępnić serwer na kompie tak ,żeby mógł wbić ktoś poza LANEM? W sensie z tego samego neta.
 2. Rangi i ich wyświetlanie

  Witam. Mam sprawę. Może ktoś w końcu mi pomoże. Otóż mam PermissionsEx ,EssentialsX itd... I chodzi o to ,że essentials jakby się mnie nie słucha czy coś.. whatever.. Chodzi mi o to ,że jak dam komuś rangę to nie wyświetla rangi. Zmienia tylko kolor nicku. A to przeszkadza ,bo nie wiadomo ,czy ktoś jest Adminem ,albo właścicielem.
 3. Pex i rangi

  Nie mam pliku bat. Poza tym jak go miałem to konsolę wywalało i konsola jest w logach. ;-;
 4. Pex i rangi

  Bo mam coś takiego zamiast configu. Więc musiałem coś źle wpisać. config.yml.broken.1504127433515
 5. [Solved]Komenda

  Rozwiązałem problem. Dzięki Gajz.
 6. Pex i rangi

  UWAGA! Jak zmieniam config z nowego na tamtego z hostingu to nic się nie zmienia. I inna sprawa ,bo nie wiem czy to nie przez to ,ale po tym jak ogarnąłem ,że trzeba mieć craftbukkita na pluginy to nie mam dostępu do konsoli. Bo wywaliłem ten "serwer" do folderu od serwera. I odpalam niby chyba odpalam za pomocą craftbukkita i mam pluginy. Ale nie mam konsoli. I jak odpalam serwer to serwer się odpala tylko konsola nie i konsola zapisuje się tak jakby z logiami. //Łączę posty ~ VenomPCPL
 7. Pex i rangi

  Witam. Mam sprawę. Otóż wcześniej robiłem serwer na darmowym hostingu. Teraz mam serwer odpalony na kompie Bukkit. I mam takie oddzielne pytanie ,czy ktoś kto nie siedzi na moim kompie ,czyli nie jest "Lan'em" może wbić? A główny temat jest taki ,że wcześniej na darmowym hostingu ogarnąłem sobie rangi ,essentials itd.. i mam tam grupę wpisaną przed nickiem. Ale tej grupy nie widać. Zmienia się tylko kolor nicku.
 8. Serwer Bukkit Pluginy

  Witam. Mam kolejny.. eh problem. Otóż założyłem sobie serwer. Serwer POBRANY z minecraft.net a nie założony na hostingu. Sprawa jest taka ,że gdy wrzucam folder plugins w którym jak sama nazwa mówi są pluginy serwer tego nie łapie tak jakbym tych pluginów nie dodał.
 9. [Solved]Komenda

  Używam Bukkita 1.12.1 Jest essentials. A w essentials powinno być kill.
 10. [Solved]Komenda

  Witam. Mam problem. Mianowicie nie mogę korzystać z komendy /kill wygląda to jak lag. Ale to lag nie jest. Pomóż ktoś ,proszę. Z góry dzięki.
×