Skocz do zawartości

Asaznanie

Początkujący
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Asaznanie

 • Tytuł
  Początkujący
 • Urodziny 03.11.1999

Informacje profilu

 • Nick Minecraft
  Asaznanie
 • Wersja
  Classic
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Leżajsk
 • Zainteresowania
  Minecraft, Strzelec, Wszechstronna wiedza.
 • Discord
  https://discord.gg/22QZeU

Metody kontaktu

 • Skype
  jaszczvrr
 • Steam ID
  http://steamcommunity.com/profiles/76561198182525142/
 1. POMOCY jak to naprawić?

  No nie wiem, czy to takie niezrozumiałe. Połączyłem ten komunikat z tym samym co ukazywał mi się przy próbie wejścia na server tylko dla premium z lauchera by-Zyczu. Zresztą skoro chcesz grzebać w logach, tak też można. Najlepiej to w ustawieniach lauchera włączyć opcje ''Otwórz dziennik danych podczas uruchamiania gry'' będzie prościejszy dostęp do logów z sesji. Chociaż i tak wyczytacie że to jest kwest ja zgodności z kontem Mojang. Już bez logów to widać.
 2. POMOCY jak to naprawić?

  Zazwyczaj takie coś pokazuje się gdy próbujesz wejść na server premium... bez premium. Chyba masz nieoryginalnego Minecrafta.
 3. Stanowisko: Budowniczy (Wykończeniowy) Kontakt: mikola@onet.com.pl tel: 781 321 440 Wiek: 18 03.11.1999 Imię: Mikolaj Doświadczenie i umiejętności: Znam komendy wanda i w miarę się nim posługuję ale tylko w wielkich projektach. Bezproblemowo posługuję się blokami komend i blokami struktur. Zna w stopniu zaawansowanym mechanizmy redstonowe. np: (windy, sklepy oparte na komend blokach) Posiadam Minecraft Premium Przykład pracy: Tu jest problem, Wielkie projekty budowałem na małoznacznych serverach i tam poszły w zapomnienie. Zresztą wszystkie olbrzymie projekty były tworzone w 2-3 osoby. Więc nie tylko moje ręce to tworzyły. A takie niezwykłe i skończone co zostały to znowu na survivalu. Ale ogolęm z pod moich rąk wyszły całe miasta. Wady i zalety: Świetnie sprawdzam się jako dowodzący grupą. Wszystko, zawsze mam posegregowane i zaplanowane, dla każdego zawszę znajdę zajęcie na miarę jego możliwości i wiem gdzie jest moje miejsce. A wady... Mam pracę dlatego jestem tylko od 20:00. Niecierpię typowych ludzi. Czasami jestem niesłowny. I mogę ni stąt i z owąt, zniknć. Dosłownie. Potrzebuję do szybkiej pracy osoby która ma wanda w małym palcu. (Jest prościej) Dlaczego ja? Ponieważ mam doświadczenie w twórczości w minecraft aż 7lat. Długie godziny praktyk na wielu innych serverach od versji 1.2.1 do dzisiejszej. Poprostu jestem starszym budowniczym z wieloletnim doświadczeniem. Znam wiele olbrzymich projektów wielu osób, jako podróżnik poznałem je co do kratki więc wiem jakie rozwiązania i budowle nie zostały jeszcze wykorzystane. Zawszę staram się być oryginalny. Na wielu innych serverach działałem jako: Budowniczy, Moderator, Mechanizator, Administrator. Z wyrazami szacunku Mikolaj W*******
 4. Szukam graczy do stworzenia ,,ferajny"

  Wiesz. Niekoniecznie jest tak, że nie zagra. Tam mam podane wszystkie możliwości kontaktu ze mną. Po prostu idę na łatfizne bo mam gotowca i tylko podaję link. Ale tylko wtedy gdy osoba nie poda kontaktu do siebie lub chce kontaktu ode mnie.
 5. Szukam Ekipki :D

  Ale ja się zgłaszam na posadę: Admina, budowniczego (wykończeniowca) albo mechanizatora. Lat 18 Doświadczenie w Minecraft 7lat Posiadam minecraft premuim Znam podstawy wy języka JAVA. (język programistyczny) Doświadczenie i staż na wielu serwerach. Kontakt: http://www.116964.enmc.pl/aktualnosci/25842/ W kontakcie napisane są wszystkie możliwości kontaktu ze mną. Radzę wybrać TS
 6. Szukam Ekipki :D

  NIE MOŻESZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA W MINECRAFT AŻ 13 LAT BO MINECRAFT ISTNIEJE OD 2009 .R.
 7. Jak dodać paczkę modów do minecraft?

  Wiesz. Potrzebujesz ''Minecraft Forge'' na wersje 1.7.10. Pobierzesz go z tej strony: http://files.minecraftforge.net/maven/net/minecraftforge/forge/index_1.7.10.html Następnie instalujesz go. Potem naciskasz ''tą flage Windowsa między Cirlt a Alt'' Oraz''R'' (razem). Wyskoczy ci take okienko w lewym dolnym rogu, wpisujesz tam %appdata% I zatwierdzasz. Otworzy ci się taki folder, szukasz tam folderu o nazwie .minecraft Wchodzisz w niego i tworzysz tam folder o nazwie mods I tam wrzucasz wszystkie mody na tą wersje. Następnie wszystko zamykasz i otwierasz minecraft. I TU UWAGA JESZCZE Z POZYCJI LAUCHERA podczas wyboru profilu wybierz ten z forge. (poznasz go po specyficznej nazwie) Po włączeniu będzie takie kowadełko i pasek ładowania. Jeżeli tak to znaczy że działa. A I JASZCZE COŚ (niewiem czy to będzie działać na mienecraft NON PREMIUM) Zresztą komu by się chciało tyle męczyć. Po bież sobie Curse i tyle: https://www.curse.com/
 8. Szukam Ekipki :D

  Ja się zgłaszam. Lat 18. Doświadczenie w Minecraft: 7 lat Profesja: Budowniczy wykończeniowy, Mechanizator. Kontakt: http://www.116964.enmc.pl/aktualnosci/25842/ Ty jest wszystko napisane co do kontaktu ze mną.
 9. Szukam graczy do stworzenia ,,ferajny"

  Skype jest przestarzały i niewygodny. TS3 albo Discord. Zresztą ja mogę do ciebie dołączyć. Tu masz wszystkie informacje co do kontaktu ze mną: http://www.116964.enmc.pl/aktualnosci/25842/ Masz w kontakcie.
×