Skocz do zawartości

ciekma

Początkujący
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O ciekma

 • Tytuł
  Nieznany

Informacje profilu

 • Gram na
  Survival
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. 'pending approval' w dziale serwery

  Ale dlaczego nie zaakceptował? Przykro mi, ale to trochę niepoważne moim zdaniem takie traktowanie, żegnam. A chciałem kilka poradników napisać, trudno, będą na innym forum.
 2. 'pending approval' w dziale serwery

  OK, ale dlaczego czekam na tę akceptację już 20 dni? O co chodzi?
 3. Robienie sojego serwera

  Może też być Forge, jeśli potrzebujesz mody (bukkit tego nie obsługuje), i wtedy potrzebny jest Forge Essentials, aby pytał o login.
 4. 'pending approval' w dziale serwery

  Widzę że moderowane, ale mój post 'wisi' od 16 marca, czyli już prawie dwa tygodnie. Stąd moje pytanie, dlaczego tak długo wisi, podczas gdy inne się pojawiają.
 5. Witam, moje ogłoszenie w dziale serwery jest ciągle 'pending approval', chciałbym zapytać, dlaczego i co zrobić aby się ukazało. Nie wiem czy to dobry dział na takie pytanie, ale tu mnie skierowano.
 6. Czy ktoś używał TFC na serwerze multiplayer? Chodzi mi o to, czy czy jest to stabilne i nie tworzy lagów (zakładam że jest dużo RAM na serwerze). Dla tych co nie wiedzą, TFC wywraca zupełnie system craftingu, zaczyna się w epoce kamienia łupanego, poprzez wypalanie ceramiki i prymitywną metalurgię aż do wielkich pieców tworząc narzędzia i inne rzeczy zyskuje się również skill, który pozwala na tworzenie lepszych przedmiotów. Szczegóły na http://wiki.terrafirmacraft.com/Main_Page
 7. Witam, odnośnie X-ray, sprawę częściowo załatwiają takie mody jak Reasonable Realism albo BetterGeo, ponieważ podmieniają one stone na coś podobnego ale o i nnym Id - w efekcie skały nie są przeźroczyste i mało co widać. Natomiast mam pytanie, czy na Forge 1.7.10 są jakieś mody zabezpieczające przed oszustami? Pluginy bukkitowe niestety nie działają na Forge, a cauldrona nie udało mi się skompilować.
×