Skocz do zawartości

nicku1

Administrator
 • Zawartość

  475
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  23

Zawartość dodana przez nicku1

 1. Serwusik :)

  Kangurek Kao! Jo!
 2. Witam

  o/
 3. Prefixy w pluginie Lucky Perms

  Wygląda jakby plugin w ogóle nie podłączył się pod EssentialsChat. Jesteś pewien że LuckyPerms jest wspierany pod EssentialsChat?
 4. MrPoms wita

  Siema nowy :3
 5. Pomocy!

  No coś poszło nie tak podczas odpalania pixelmona. Jak możesz to podaj wersję Minecrafta, wersję moda oraz wersję Javy. Jak jest jakiś dłuższy błąd to wklej cały zamiast pojedyńczej linijki.
 6. Co byś chciał(a) zobaczyć na naszym serwerze?

  ** Wiadomość wygenerowana automatycznie ** Temat został przeniesiony do archiwum.
 7. Ruszyły właśnie prace nad serwerem Freebuild! Chcemy spełnić wasze oczekiwania, ale może nam się to udać z waszą pomocą! W tym temacie możecie podawać każdą propozycje, wizje czy pomysł na to, co byście chcieli spotkać na naszym serwerze. Może to pomysł na nietypowe działki? Na ciekawe eventy? A może po prostu pomysł na budynek spawna czy system rozgrywki na serwerze? Czekamy na wasze pomysły! Jedynym ograniczeniem jest wasza wyobraźnia Zaskoczcie nas czymś nietypowym, a my również postaramy się to zrobić, do działa! Administracja Minecraft.pl
 8. Serwer Aternos.org

  Gdzie tobie wyskakuje ten błąd? Dlatego chciałbym to zobaczyć na screenie.
 9. Serwer Aternos.org

  Możesz załączyć screena?
 10. Każdy kto miał Minecrafta Xbox One na płycie musiał zagrać przynajmniej 5 godzin lub zakupić DLC aby uzyskać darmową aktualizację. Każdy kto do 30 stycznia 2018 roku nie spełnił tych wymagań to musi zapłacić za aktualizacje.
 11. pistony nie działają

  Posiadasz tylko plugin Essentials na serwerze?
 12. Nie polecam servera

  Jak ten serwer przecież nie działa :c
 13. [Solved]Problem z minecraftem

  ** Wiadomość wygenerowana automatycznie ** Temat został zamknięty, ponieważ został uznany przez moderatora za rozwiązany.
 14. Co byś chciał(a) zobaczyć na naszym serwerze?

  były przez jakiś miesiąc :xxx Ale! Właśnie trwają prace aby już dokończyć serwer i są już ustalane sprawy które umożliwią otwarcie serwera. Dziękuje wszystkim za odpowiedzi w temacie, niektóre zmieniały trochę mój pogląd na tworzenie tego serwera. Temat już zamykam, mam nadzieję że uda nam się otworzyć serwer w tym miesiącu
 15. [Solved]Problem z grafika dedykowana

  ** Wiadomość wygenerowana automatycznie ** Temat został zamknięty, ponieważ został uznany przez moderatora za rozwiązany.
 16. Problem Po Reinstalacji Systemu

  Update Javy przynajmniej do 1.7 oraz reinstalacja całego launchera powinna pomóc.
 17. Jaka serwerownia ?

  TitanAxe jest spoko hostingiem
 18. jak zrobić serwer w mc

  RAMu sobie serwer wykorzystuje tyle ile potrzebuje. Jak serwer widzi że ma dużo wolnego miejsca to nie będzie czyścił co chwile pamięci (bo po co xD). Co do płatności nie jestem pewien o co tobie chodzi, ale jeżeli chodzi ogólnie o płatności to przedłużasz zawsze tą samą kwotę pieniędzy jeżeli masz 1000MB RAMu. Jeżeli np. dokupisz dodatkowe 500 MB to po prostu dopłacasz do pozostałego czasu cenę 500MB (jak np. pozostały 2 dni, to dopłacasz cenę 500MB za 2 dni) i potem przedłużasz już za kwotę 1500MB.
 19. jak zrobić serwer w mc

  Różnie to bywa z importowaniem mapy, może niektóre kawałki lądów się nie przesłały? Aby dać sobie creative musisz dać sobie operatora przez konsolę komendą op <twój nick>
 20. Postępy (Advancements) po angielsku, ustawiony język Polski

  Pewnie nie zostało jeszcze przetłumaczone, a update wszedł jeszcze przed wykonaniem tłumaczenia. Myślę że w 1.13 nie będzie już tego problemu.
 21. jak zrobić serwer w mc

  Zostaw jak jest, nie ma potrzeby zmieniania tego. Z tego co pamiętam jest jakiś limit co do render distance, więc jak ustawisz nawet 100 to mimo wszystko załączy się limit do iluś tam (bo nie pamiętam :x). Co do przesyłania plików to tak, powoli musi się to tam wrzucić. Pamiętaj aby zastąpić ten świat z światem world, bo inaczej się nie załaduje.
 22. jak zrobić serwer w mc

  Zapoznaj się z pojęciem klient FTP i po prostu połącz się na serwer przez tego klienta i wgraj swoją mapę
 23. jak zrobić serwer w mc

  Tak
 24. jak zrobić serwer w mc

  Jeżeli zakupiłeś hosting, lecz upływa termin ważności serwera, to nie możesz odstąpić od umowy (zwrot pieniędzy). Ogółem po prostu to jest zabezpieczenie dla nich abyś nie odstąpił od umowy po wykorzystaniu serwera i żądał zwrotu pieniędzy.
 25. jak zrobić serwer w mc

  Polecam zakup serwera na TitanAxe, można dobrać specyfikację pod swoje potrzeby, a ceny są w porządku
×