Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 03.09.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  Ymmm... what? Jak mają to być pluginy lub skrypty potencjalnego kandydata to chyba logiczne, że ich autorem jest osoba zgłaszająca się.
 2. 1 punkt
  Poszukuje skryptera na serwer minecraft - Robię serwer Real Life - Do zrobienia jest kilka skryptów na serwer! Wzór podania Podanie pisać w tym temacie! Dla skryptera : 1. Nick: 2. Wiek: 3. Staż w minecraft: 4. Mikrofon(aby porozumiewać się z resztą ekipy): 5. Twoje skrypty (ale to już na pv): 6. Na ilu serwerach byłeś skrypterem , technikiem: 7. Kontakt:
 3. 1 punkt
  Posiadasz najnowszą wersję Essentials? Na jakiej wersji jest serwer? Czy hosting ma Javę 7 czy 8?
 4. 1 punkt
  Nie wiem czy serwer ciągle jest w budowie i czy w ogóle jest planowany, ale jako administrator starego serwera freebuild.pl, postanowiłem zajrzeć do tego postu. Dawno temu, razem ze znajomymi planowaliśmy założyć własny serwer freebuild, lecz plan nie wypalił, a założenia zostały. Przybywam więc tutaj by przedstawić nasze pomysły na serwer freebuild: 1. Rodzaj serwera - Freebuild - Survival - Tylko dla premium... - ... Z wyjątkiem przepustek uzyskanych na forum / zaproszeń od znajomych. 1.5. Rozgrywka - Urozmaicenie rozgrywki poprzez wprowadzenie specjalnych achievementów. - Standardowe plansze parkour. - Dostosowywana do potrzeb gracza, za ich wcześniejszą prośbą zgłoszoną na forum bądź do administracji. - Serwer bez regulaminu, działający na złotej zasadzie: Administrator ma zawsze racje. - Możliwość kupna rangi VIP za walutę serwerową ("Cubes"), bądź SMS'em za odpowiednią walutę państwową. - Serwer współgrający z forum. Zasada priorytetów polegająca na "lajkowaniu" koncepcji przedstawionych na forum. Więcej "lajków" = Wyższy priorytet pomysłu/projektu. 2. Działki - Działka w postaci ograniczonej mapy z wyspą - Można ją poszerzyć za walutę. - Działki na mapie reklamowo-kreatywnej, gdzie gracze mogą tworzyć własne reklamy, które potem mogą przenieść na spawn. 3. Ekonomia - Waluta w postaci "Cubes" - "Cubes" otrzymujemy za czynny udział w grze (eksplorowanie mapy Survival, ocenianie domków graczy, wymianę punktów forumowych, odnajdywanie błędów i niedogodności rozgrywki, etc) - "ForumCubes" to punkty zdobywane na forum. Za odpowiednią ilość tych punktów można zdobyć przedmioty ekskluzywne (takie jak: Ranga VIP, Przepustkę dla non-premium, limitowany WorldEdit, etc) - Wymiana przedmiotów między graczami polega na "deklarowaniu" i akceptacji przedmiotów/Cubes do wymiany, poprzez wpisanie odpowiednich komend. - Standardowy sklep serwerowy. 4. Survival - Standardowa mapa Survival - PVP tylko i wyłącznie za zgodą graczy 5. Spawn - Mały, w którym łatwo się odnaleźć - Na spawnie miejsca na reklamy 6. Restrykcje. - Administrator serwera ma prawo ukarać gracza w dowolnej chwili, na dowolny okres czasu. - Administrator nie musi podawać powodu nałożenia kary. - Gracz może odwołać się od kary na serwerowym forum. ------------------------------------------------------------------------------------------------- Tekst zaznaczony kolorem oznacza elementy rozgrywki które proponujemy dopasować do serwera.
 5. 1 punkt
  system działek dla każdego > działki 100x100 , dostęp do worldEdit'a oraz voxelSniper'a , możliwość robienia oraz ustawiania ArmorStand (furnitureLib) fajnie by było mieć możliwość pobierania własnych schematów / mapy ewentualnie wgrywanie własnych schematów. może jakieś dodatki typu nbtEdit lub coś podobnego. system rankingowy oraz pseudo ekonomia, np za przebywanie na serwerze budowanie dostaje sie pieniądze > które można wykorzystać np na kupno schematów / obiektów z furnitureLib / czy innych dupereli. możliwość sprzedaży własnych schematów (za wirtualna walutę serwera) ,obiektów furnitureLib. jakieś przydatne narzędzia dla "ekip" budowniczych czy jakichś grup , np możliwość robienia własnych podRang dla członków grupy , własne działki ,światy, jakiś sposób na prezentacje prac grupy, oraz informacje o danej grupie.
×